Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Utoljára február 20-án volt szex a barátommal, utána meg is jött egy kis késséssel a menstruáció, óvszerrel csináljuk mindig, hasamra szokta küldeni, de mindig figyelünk hogy oda ne folyon

Napokban kicsit rosszul érzem magamat, de csak néha van hányingerem, de csak ez van semmi más, ugye nem lehet hogy összejött a gyerek?

Nem, nem tudnék terhességi tesztet venni, nem járok én sehova se egyedül, mindig szülőkkel megyek ha nekem is mennem kell, én mozgássérült vagyok, így egyedül se tudnék menni, nem tudok még autót vezetni se



2021. márc. 13. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Szinte teljesen kizárt, hogy terhes vagy.
2021. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Huh, megnyugtottam

Kicsit féltem

2021. márc. 13. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a kategória! Szexualitáson belül van terhesség és menstruáció kategoria is!


Most hogy ezt megbeszeltuk, szerintem is kicsi Sz esélye, hogy terhes vagy, de akkor rendelj netrol terhességi tesztet. Nincs baj szerintem.

2021. márc. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérj meg mást, hogy vegyen. Párod, barátnőd, akárki. De nem hiszem, hogy az vagy.
2021. márc. 14. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem találkozhatok senkivel most

Anyukám most kérdezte, hogy ugye nem lehetek terhes? 😬

2021. márc. 14. 12:10
 6/7 anonim válasza:
100%
Velem is ugyanez van. De nekem nem csak hányingerem van. De egyèbkènt valahogy muszáj venned tesztet, mond el anyudnak hogy a biztonság kedvéért vegyetek mert kicsit nyugtalan vagy.
2021. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már nincs hányingerem, de tudja anyukám hogy szexeltem és nem örül neki
2021. márc. 17. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!