Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg létezik 18 éven...

Tényleg létezik 18 éven aluliaknak nem odaadható csomag?

Figyelt kérdés

Valamelyik ecigi weboldalon láttam olyat, hogy ráírják a dobzra, hogy 18 éven alulinak tilos odaadni és a futár nem adhatja át személyi igazolvány ellenőrzés nélkül. (Asszem GLS-el szállítanak).

Ez létező dolog? A futároknak van erre idejük? : D



2021. márc. 13. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van erre idejük, különben megbüntethetik őket és az állásukat is elveszíthetik miatta. Egyáltalán van, hogy lehet 18 év alatt rendelni ilyet?
2021. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, van aki feltalálja magát, azt meg kell hagyni…


Értem, ez nekem is újdonság volt, sosem láttam ilyet, köszönöm

2021. márc. 13. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán van, hogy lehet 18 év alatt rendelni ilyet?"

Elviekben nincs, gyakorlatilag meg a gyerkőc apuci kártyájával úgy állítja magát nagykorúnak bármilyen webshopon, ahogy csak nem szégyelli.

Viszont igen, amikor kijön a futár, minden további nélkül kérheti a személyidet, és ha nem vagy 18, nem fogja átadni a csomagot, ha olyan.

2021. márc. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!