Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert van az hogy pár hete...

Miert van az hogy pár hete naponta minimum 20-an jelölnek ismerősnek facebook-on?

Figyelt kérdés
Előtte kb. semmi, csak néha valaki olyan, akit valóban ismerek. Aztán egyszercsak jött naponta egyre több ismeretlen ember jelölése, és mai nap odáig jutottam, hogy kb. 5-10 percenként bejelölt valaki.
2021. márc. 13. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Celeb lettél, nyugodtan jelöld őket vissza és nyisd meg a linkeket amiket küldenek, nem lesz baj 😉
2021. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem küldenek semmit. Valós személyek. Közös ismerősökkel. Vissza is kérdeztem párat ismerősöktől es nem kamu profilok. Szóval nem vagyok hülye. Es épp ezért nem értem, hogy honnan "vesz elő" most engem mindenki...

Különben olyanok is vannak köztük, akit valóban ismerek én is (kb. 20%).

2021. márc. 13. 23:36
 3/4 anonim válasza:
Lehet többször dobott ki a facebook (kit jelölhetek ismerősnek).
2021. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
én is voltam így sokszor. Rejts el minden képet a nyilvánosság elöl, és minnél kevesebb adatot adj meg.
2021. márc. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!