Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez és mi tévő legyek?

Mitől lehet ez és mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akit nagyon régóta ismerek másfél évvel kisebb nálam(kb 6-7 éves korom óta, konkrétan ő az unókatestvérem unokatestvére [nem vérszerinti rokonom]) és az elmúlt fél évben elkezdem furán viselkedni, nem is tudom olyan érzes mintha bejönne nekem, sokszor rá gondolok és vele álmodok, viszont neki van barátja így kicsit gátlásos vagyok. Mikor írunk egymásnak akkor egy csomó dolgot megtudunk beszélni és sokszor egy véleményen vagyunk akár a sima dolgoktól kezdve a kicsit mélyebb témákig viszont nem tudom, hogy most ezt elmondjam-e neki vagy sem, és azt sem tudom hogy ez változtani fog valamin vagy sem és ettől "félek" igazán mert sajnos volt erre egy példa egy másik lánynál hogy teljesen megváltozott a viselkedése amikor elmondtam neki, hogy tetszik. Szóval most kicst tanácstalan vagyok. Mondjam el neki, hogy most mi folyik bennem vagy várjak kicsi?


19/F



#szeretet #érzés #baráttság
2021. márc. 14. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én megvárnám, amíg szakítanak, aztán fordulnék feléje, de megteheted egyenesen a közelítést feléje, de számolnod kell az elutasítással (legalább is - egyelőre, de a többi a jövő zenéje).
2021. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi kapcsolatba szerintem se kavarj bele. Esetleg ha annak vége, és még mindig léteznek ezek az érzéseid (és még beszélgettek vagy valami), akkor majd terelhetnéd a beszélgetést abba az irányba. Ha viszont most mondanád el neki, akkor csak hülye helyzetbe hoznád még akkor is, ha ő is érez irántad valamit. Addig is próbálj meg a barátja lenni olyan értelemben, hogy beszélgetsz vele, és támogatod, ha éppen arra van szüksége.
2021. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt végképpen nem akarom, és azt se szeretném, hogy "miattam" menjen tönkre a kapcsolatuk. Csak őszinte baráti kapcsolatunk van és emiatt olyan nehéz dönteni, hogy éppen mi lenne a legjobb megoldás a továbbiakban, az előző válaszokat nagyon szépen köszönöm. Megfogadom őket!
2021. márc. 14. 19:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!