Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS mivel lélegzik a tavi...

SOS mivel lélegzik a tavi kagyló? TZ-be kell nagyon gyorsan

Figyelt kérdés

Tüdő

Kopoltyú

Légcső

Bőrön keresztül veszi fel az oxigént



2021. márc. 16. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Kopoltyú.
2021. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hm. Tüdő! Ezt nem tudni...
2021. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

Dogában van, de gondoltam hogy oda írom, de ez nyilvánvaló

2021. márc. 16. 11:26
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
És ha gugliba beírod, akkor nincs találat?
2021. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy kopoltyús, ezen mit nem lehet érteni? :D
2021. márc. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Elfelejtettem megköszönni, szóval köszönöm a válaszod :)))

2021. márc. 16. 13:16
 7/9 A kérdező kommentje:

#4

Kedves Válaszoló! Én hirtelen nem találtam de titeket miért zavar ha felteszem ezt a kérdést? Talán nem erre való az oldal?

2021. márc. 16. 13:17
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Abszolút nem arra való az oldal, hogy a témazáró közben másokkal megcsináltasd a feladatot. Főleg egy általános iskolás tananyagban úgy, hogy 16 éven aluliként nem is regisztrálhatsz ide be. És még te hepciáskodsz, hogy mire való.
2021. márc. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért nem lehetne arra is használni? Ráadásul a tanár gimnáziumban határozta el hogy újravesszük ezeket, ergo nem általános iskolás vagyok... tudtam az anyagot, de miért baj ha nem vagyok biztos egy kérdésben? Miért kell rögtön azt mondani “ez nem arra való, másokkal csináltatod meg a feladatot” itt mindenki saját akaratával dönt, hogy válaszol-e, de mindenki tudja hogy nem kötelező, és ha valaki pont beleütközik a kérdésbe és esetleg tudja, és akar válaszolni akkor meg csak gyorsan leírja🤷‍♀️ de egyébként meg mire megjöttek a válaszok, eszembe jutott és be is írtam a dogába, vissza is küldtem
2021. márc. 16. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!