Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eléggé megyszerettem a bonsaio...

Eléggé megyszerettem a bonsaiokat. Szeretem a kertészkedést, és szeretnék csinálni egy tuja Bonsait. Valaki nem tudná leírni, hogy mire figyeljek oda és, hogy hogy kell bonsait ültetni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokkal könnyebb lenne venni, de mivel csóró vagyok és a bonsaiokért amik nekem tetszenek sokat elkérnek, ezért egyet inkább ültetnék magamnak. Emellett, még szerintem sokkal izgalmasabb lenne az, hogy én magam ültetek egyet s amúgy is szeretem a kertészkedést és az azzal kapcsolatos dolgokat.

2021. márc. 17. 23:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdés, hanem kérés…

Tulajdonképpen bármilyen fás szárú növény alkalmas rá. Türelem és néhány szerszám szükséges. Meg erről szóló könyv. Esetleg a neten keressél jó és részletes leírás.

A dolog lényege a mesterséges öregítés. A kis növénykét úgy kell metszeni (és nyilván más egyéb teendő is van), hogy 1-2-3 év után úgy nézzen ki, mintha már 8-10-100 éves lenne.

2021. márc. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!