Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sport nélküli fogyás?

Kovacsram kérdése:

Sport nélküli fogyás?

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogyozni, napi 1200 kcalt eszek, és a kérdés az az hogy sport nélkül is menni fog a fogyás?

De egyébként szoba biciklizek, napi 15 - 20 km. És ha ezt heti 2 nap ki hagynám az nagy gond lenne?



2021. márc. 18. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha napi 1200 kcalt eszel és 15-20 km-ert bringázol, akkor rövid időn belül rosszul leszel és leesel majd a bicikliről, nem lesz energiád.

Normális kalóriabevitel kell, ami kevesebb, mint amennyit elégetsz, de nem durván (napi 300-400 kcal mínusz), mozogni nem muszáj, de ajánlatos. Ha már teszel valamit, akkor nem muszáj ennyit bringázni, inkább vedd a felére és csinálj súlyzós vagy saját testsúlyos edzéseket is.

2021. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mindentudó99 ***** válasza:
23%
14 kiló ment le 5 hét alatt nekem. Semmit se sportoltam csak nem ettem. Reggel este semmi. Este max egy alma. Délben csirke és zöldségek. Kenyeret liszteket nem szabad enni.
2021. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első válasz adónak köszönöm a válaszát.

A másodiknak is köszönöm. De ilyen gyorsan nem szeretnék le fogyni. Meg utána a szervezetem rettentő rossz lesz hogy ennyire keveset eszek nap mint nap. Én rengeteget ettem. És 1 hónapja kezdtem el fogyozni és biciklizni is.

2021. márc. 18. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 hány kalóriát ettél egy nap?
2021. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mindentudó99 ***** válasza:
Fogalmam nincs. Csirkét ettem saltával. Sima natúr saláta és mondjuk két csirkecomb. Nem tudom hány kalória ez
2021. márc. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet persze ha kcal deficitbe vagy. Viszont nem leszel formas csak max vekony. Az meg még rosszabb csajoknal mint 5kg plusz. Ugy az igazi ha kozbe formalodsz is.
2021. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!