Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sim kártyára feltöltött pénzt...

Cr7real kérdése:

Sim kártyára feltöltött pénzt lehet küldeni egy bankszámlára?

Figyelt kérdés
Úgy értem amin a sim kártyára van pénz azt szeretném elküldeni egy számlaszámra, lehetséges ez? Már előre bocs ha hülyeséget irtam....

2021. márc. 19. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudtommal ez csak fordítva működik.

2021. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges. Az a pénz már nem a te pénzed. Megvásároltál egy szolgáltatást, amit apránként veszel igénybe.
2021. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, hülyeséget írtál.

A SIM kártya, nem egy bankszámla.

2021. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat amúgy utánanéztem és van ez a Viber azon belül Moneytou azt hittem azon lehet.
2021. márc. 19. 20:37
 5/5 krwkco ***** válasza:

Visszautalni szerintem sem lehet.

De ha nem fontos, hogy megtartsd a telefonszámot, akkor hagyhatod lejárni az előrefizető kártya érvényességét. Utána egy éven belül vissza lehet igényelni a rajta levő pénzt.

Vagy vásárolhatsz valamit, amire egyébként is szükséged lenne. Autópálya matricát, parkolást... Az olyan, mintha visszakaptad volna az összeget.

2021. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!