Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha meszaros lorinc 400 milliar...

Ha meszaros lorinc 400 milliardos vagyonat felosztanank a 200 ezer magyar felsooktatasban tanulo hallgato kozt 2 millio ft jutna mindenkinek. Mire varunk meg???

Figyelt kérdés
2021. márc. 20. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Arra várunk, hogy hajlandó legyen elosztani. De miért csak az egyetemisták kapjanak? Az inasoknak is jól jönne.
2021. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert az egyetemisták építik az országot, és ha az egyetemistákat segítjük akkor annak az inasnak is segítünk aki egyetemre küldte a gyerekét :)
2021. márc. 20. 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyál mégegy sört.
2021. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát oszd el!

Más kérdés, hogy ahhoz el kellene adni néhány vállalkozását és részvényét, és valakinek meg is kellene vásárolnia azt, hogy az a bizonyos vagyon felosztható legyen.

2021. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És aki pont előző évben, vagy pár éve végzett, neki miért nem jár? Vagy aki most fog menni? Minden szaknak járna? Akinek ott kell hagyni az egyetemet, vagy magától hagyja ott és sosem lesz diplomája, azzal mi lesz, visszafizeti?

Még sok ilyen kérdés felmerül a javaslatoddal kapcsolatban.

2021. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös te ner tag vagy? :D vagy mészáros úr sámlija?
2021. márc. 24. 18:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Fú hát ez nagyon nem talált.

Egy egyetemista vagyok aki mindig csak a sz*pó részből kap (új tanterv, új érettségi, új tárgyak, új követelmény,...). A jutalomból pedig sosem (ajándék egyetemi tárgyak az elsősöknek a mi évfolyamunk utántól, mi tapasztalataink alapján újragondolni az új tantervet,...).

Szóval megtörténne egy ilyen, mint amit te felvetsz én tuti az előtti nap kapnám meg a diplomám. És őszintén nem örülnék 5,5 év után nem kapni semmit az egyik legnehezebb szakosként, onnantól pályakezdőként.

De egy elsős valami büfé szakon, aki fél év után rájön, hogy még az is nehéz neki, így otthagyja, de azért előtte még kap 2 milliót, amit mondjuk elkölt a következő félévben hasznos dolgokra (nagy bulik, egy brutál erős számítógép játszani,...)

2021. márc. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tudod én is egyetemista vagyok egy 'nehéz'-nek számító műszaki szakon (nem ilyen felesleges cucc mint környm vagy biom) és erre nyílván gondoltam h a faxlógató meg a pasihajhász semmirekellőknek nem ad az ember semmit (ezekből van gondolom a legtöbb így még több pénz is jutna a hasznosabbaknak), csak ezt nem írtam a kérdésbe mert nyílván betalálta volna a kérdést egy 500 iq-jú sportrekreáció szakos aki szerint ő nélküle a világ a feje tetejére állna
2021. márc. 25. 09:56
 9/9 A kérdező kommentje:
valószínűleg úgy lehetne megoldani, h minden hallgató kitöltene egy a szakjához illő tesztet, de a gyógytornászoknak óvónéniknek meg vmi bivaj erős biológia meg pszichológia tesztet adnánk, hogy mind elbukjon a szabadbölcsész meg kapna vmi jogi feladatot
2021. márc. 25. 09:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!