Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan emberek...

Miért vannak olyan emberek akik átugorják a JoJo's Bizarre Adventure első 2 part-ját?

Figyelt kérdés
sokan a Stardust Crusaders-nél kezdik, de a Phantom Blood és a Battle Tendency az előzmény, és ezen 2 part is epic

#anime #partskippelés
2021. márc. 22. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Azért, mert nem tudnak értelmesen rajzfilm-sorozatot nézni. A Cowboy Bebop esetében is sokan az 5. résztől nézik csak... Én se értem ezt egyébként.
2021. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a cowboy bebop-ot végignéztem, az egyszerűen hatalmas anime :D A jojot skippeltem, mert amiket láttam, én éreztem magam cikinek, hogy ezt nézem. :D
2021. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

kicsit regebbi kerdes de azert meg valaszolok :) azert azt meg az elejen leirnam hogy mindegyik "part"ot 4-5szor lattam, messze a kedvenc animem.


A part 1-2 egy jo megalapozasa az egesz animenek, viszont nem annyira erdekes. A tobbi reszben van egy konkret cel, azokban pedig inkabb csak a hatterstoryt mutatjak be (nem mintha az rossz lenne).

Sokkal kevesebb es kevesbe kreativabb Standok vannak benne, maga a rajzminosege is rosszabb.


Talan Diot ismerhetjuk meg benne jobban, mert azon kivul hogy az egesz stardust arrol szol hogy ot keresik, nincs kulonosebben szo rola a tobbi reszben, mert mar elvileg van fogalmunk arrol hogy ki o.


Mindenesetre a ketto egyutt 26 epizod, egy nap alatt le lehet tudni az egeszet, legalabb lesz valamennyi fogalmad hogy hogyan kerultunk oda ahol vagyunk, szoval mindenkeppen erdemes megnezni, egyaltalan nem rossz

2021. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2: aki nem látta eleinte mind ezt gondolta :P

Még én is, azóta top 1 anime nálam.

Part 1/2 megnézése erősen ajánlott

márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Jó régen írtam már ezt a kommentet. Azóta megnéztem, és a második kedvenc animém lett (#1 Bleach). Most fejeztem be kb 1 hónapja a part 6-ot.


Kérdésre válaszolva azért skippelik, leginkább a part 1-et mert a pacing baromira rossz. Jól kezdődött a part 1, miután Zeppeli megjelent, utána lett kevésbé jó a part 1 sztori, de az utolsó része az egyik kedvenc évadzáróm. Azóta is Jonathan a kedvenc JoJo-m.


Part 2-t nem igazán szokták skippelni, legalábbis én nem találkoztam olyannal aki skippelte volna. Egyik kedvenc partom, tele taktikus harcokkal és kigyúrt gay istenekkel. Egyszerűen imádom a part 1-3 karakter dizájnt.

márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!