Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak jobban németet?

Hogyan tanuljak jobban németet?

Figyelt kérdés
Nekem ez valamiért nagyon nem megy:( most kezdtem és haladó csoportba kerültem(csak az van) és minden nap van házi és hetente felelünk. Az elején még bírtam de most már napi 7-8 óra után nincs erőm házit írni ezért mindig le vagyok maradva. A másik meg a felelés, eddig egész jól ment de most már nem mondja meg hogy pontosan miket fog kérdezni csak azt hogy melyik lecke és én mindig vagy azt tanulom amit nem kérdez vagy túl keveset. Meg olyanokat is kérdez amiket csak úgy megemlített egyik órán de nincs bent a könyvben. Nagyon elegem van már de még messze az év vége. Van valakinek valami tippje hogy hogyan tudnám rendesen megtanulni? :(

#tanulás #német #javítás #Onlineoktatáa
2021. márc. 22. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, az lenne a legfontosabb hogy élvezd a nyelvet, és ne akard görcsösen megtanulni. Olvass könyvet olyan témában ami érdekel, stb. Én az easy germant nézem a youtubon. Egész más így tanulni. Persze, időhiány és jegyek.
2021. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm🥺
2021. ápr. 8. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!