Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leadtam egy rendelést a...

Leadtam egy rendelést a sinsay oldalon de nem jött vissza igazoló e-mail, attól még jönni fog?

Figyelt kérdés
Leadtam jól a rendelést eddig mindig jött e-mail most viszont nem, pedig 1000% hogy jól adtam meg mindent. Ez esetben ugye jönni fog a csomag?
2021. márc. 22. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
A fontos az, hogy véletlenül se velük vedd fel a kapcsolatot, hanem ide írkálj.
2021. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs megadva e-mail, csak egy telefonszám. Azért írtam ide a kérdést hátha valakivel történt hasonló, és írni fogja hogy attól meg kiszallitották neki.
2021. márc. 22. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Tán nincs telefonod? Vagy egy utcai telefon a közelben? Esetleg kölcsönkérni egy mobilt?
2021. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Technikai problémák miatt jelenleg az ügyfélszolgálat telefonon nehezen elérhető. Kérjük, hogy keressen minket chat-en. Dolgozunk a hiba mielőbbi elhárításán. A türelmet előre is köszönjük!"

[link]

( [link] )

2021. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem hívom fel őket amúgy sem mert csak 16:00-ig lehet. De jól adtam meg mindent, + megnéztem a megrendeleseim az oldalon és ott van hogy folyamatban lehet hogy a rendelés vissza igazoló üzenetek is a hiba miatt nem jönnek. :)

Köszönöm a válaszokat.

2021. márc. 22. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!