Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez messengeren?

Miért van ez messengeren?

Figyelt kérdés

Az miért van messengeren hogy valakivel 1x beszéltem,nem az ismerősöm de az elérhető embereknél ott vannak?

Ki lehet ezt törölni vagy szerkeszteni valahogy?



2021. márc. 23. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát az a kérdésed, hogy valaki, aki nem ismerősöd és elfogadtad az engedélykérését és azóta látod mindig az elérhető állapotát és ezt szeretnéd visszavonni, hogy ha nem az ismerősöd, akkor nem vagy kíváncsi az elérhető állapotára.
2021. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,ez lenne..
2021. márc. 23. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű megoldás


Az üzeneteid között nyomj rá hosszan az illető nevére és akkor felugranak az opciók és arra nyomj rá, hogy beszélgetések törlése és akkor törlődik az illetővel az összes beszélgetésed és akkor benne az, hogy te elfogadtad neki az engedélykérését az is törlődni fog.


És ha megint ír neked, akkor az új üzeneteit újra az engedélykérésekben kapod meg.

2021. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én régen így csináltam, hogy nekem is volt olyan, aki nem volt az ismerősöm és a mai napig se az, én is rányomtam hosszan messengeren az üzeneteim között az illető nevére és a felugrott opciók között rányomtam a beszélgetések törlése opcióra és azóta sem látom az elérhető állapotát, mivel így az elfogadott engedélykérés is törlődött. 🙂
2021. márc. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!