Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Snapchaten kuldtem egy fiunak...

Snapchaten kuldtem egy fiunak kepeket, de az arcom nem látszott, mi történhet?

Figyelt kérdés

Tudom tudom ezernyi ilyen kerdes van, es ezerszer mondjak hogy NE. Brrrutalisan magam alatt voltam, es abban a percben nem gondolkodtam

Elkezdtunk beszelni egy sraccal snapchaten, es o elkezdett kepeket kerni. Eloszor mondtam hogy nem, Viszomt kesobb belementem. Amit Rettentően megbántam.

Annyira tudom hogy nem Szabad ilyet, mert visszaélnek vele minden. Megis megcsinaltam.

Olyan nagy bajt talan nem okoztam,csak lelkileg magamnak. De lenne megis egy kerdesem.

Ha a kepeken nem latszott az arcom/háttér ilyesmi, es ESETLEG visszaél vele a srac, nem igazan lehet belole gaz ugye? Max annyi hogy nekem lesz igazam ciki.....



2021. márc. 24. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Ha egyik képen se látszik az arcod akkor nagy baj nem lehet belőle

Lehet hogy visszaél vele, továbbküldi, fel teszi valamelyik oldalra stb. de ha nincs valami rendkívül egyedi ismertetőjegyed (pl. tetoválás, heg) akkor nem fognak tudni téged beazonosítani 100%-ra

2021. márc. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha az arcod nem látszik akkor nincs gond. Nyugi, milliónyi meztelen kép kering a neten, arccal. Még ha ki is rak valaki egy arc nélkülit, senkit nem fog érdekelni. Nincs mitől tartanod. :)
2021. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
89%
Arc nélkül max egy negyvenkilencmilliomodik meztelen nős kép lesz a neten. Hacsak nem látszik rajta valami olyan amiről bárkinek beazonosítható vagy, akkor nem lehet belőle bajod, senki nem fogja tudni hogy te szerepelsz rajta.
2021. márc. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Neked mi bajod lehet belőle? Semmi. Te semmi illegálisat nem csináltál. Aki más képeit nyilvánosságra hozza, na annak lehet baja!
2021. márc. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!