Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosan szóltak a parkoló miatt?

Jogosan szóltak a parkoló miatt?

Figyelt kérdés
Társasházban élek, ahol a lakással együtt egy parkoló részt is megvettem. Bár nekem sincs sűrűn helyem mert elfoglalják. De sosem szóltam inkább sétáltam. Úgy voltam vele hogy jobb a békesség, kibírom. Történt hogy kivételesen meg volt hagyva a helyem de a mellettem lévő két autó úgy állt be, hogy az enyém éppen hogy befért. Természetesen ki és beszállni lehetett. Az autóm kereke a vonal szélén volt. Itt ezzel a vonallal jelölik a parkoló határait. Véleményem szerint senkit sem akadályoztam azzal, hogy a saját autójával el tudjon menni. Nem telt bele 15perc szaladt az egyik lakó, hogy azonnal álljak el vagy igazítsam meg az autót mert a kereke a vonal széléhez ér. Szerintetek ez jogos volt?
2021. márc. 26. 05:47
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Ha a parkoló meg a saját tulajdonod akkor tegyél oda egy ilyesmit:


[link]

2021. márc. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
Azok után, hogy eddig birka módra tűrted, hogy mások semmibe vegyék a tulajdonhoz való jogodat, azt kell mondjam, hogy igen, jogosan szóltak. Tessék továbbra is sétálni, és nem akadályozni másokat abban, hogy a te helyedre álljanak!
2021. márc. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!