Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kezdenél új életed 30 évesen...

Kezdenél új életed 30 évesen Ausztráliában?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen lenne az életem.

Ha nem kötne ide semmi, akkor természetesen igen.

2010. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátaink 33 és 34 évesen mentek ki két éve. :) Mi meg szomorkodunk, mert eszük ágában sincs hazajönni, jól érzik magukat.
2010. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ausztráliában nem. De máshol eltudnám képzelni...
2010. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
ausztráliában én sem mert nem érdekel az ország, de ha ezt akarnám, akkor persze. nem szoktam ilyesmiken sokat agyalni, ha valamit akarok, akkor azt megvalósítom.
2010. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kor nem akadály, a kérdés, hogy kiket és mit hagysz hátra.. Én éltem németben, jól kerestem de hiányzott minden ami ide kötött. A hétvégi féktelen partyk, telefoncsörgés, száguldás a motoros cimbikkel, fullos magyar csajok, stb..


Szal én elég nagy társaságot hagytam hátra és ezeket az élményeket nem cserélném le a jó fizuért.


Ha nincs itt senkid akkor persze most azonnal indulj!!! :D

2010. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi nem kötne ide, simán
2010. aug. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem igen...Sosem késő újra kezdeni... Én simán...főleg amilyen idők járnak magyarországon :S
2010. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak attol fugg, hogy mit akar az ember. Aki vagyik Ausztraliaba, az oda menne, aki nem, az nem. En az USA-ba jottem ki, bar meg korantsem voltam 30...meg 30 eves be tud illeszkedni, de biztos, hogy nehezebb minel idosebb vagy, mert annal tobb dolog kot a sajat orszagodhoz, annal tobb az ismerosod. Ugy konnyu, ha kint alapitasz csaladot es a parod oda valosi. Sokkal konnyebb, mintha mindent nullarol kellene kezdeni, mert sehol sem konnyu eloszor es teljesen ujra fel kell epiteni az eletedet meg en sok olyat is ismerek, aki kint jott ra, hogy o nem tud a testverei, szulei kozelsege nelkul elni, pedig erre addig nem is gondolt, felerosodott benne a honvagy es visszament...nem Ausztraliabol, hanem Europabol...sok ilyet ismerek. Szoval nagyon mulik a korulmenyeiden es a szemelyisegeden.
2010. szept. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!