Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek szándékosan...

Szerintetek szándékosan ajéndékozott csokit?

Figyelt kérdés

Tudja a sógornőm, hogy diétázok, ennek ellére ajándék csomagolásába, kaptam tőle rengeteg csokit a szülinapomra .

Megköszöntem meg minden... meg tudom, hogy gyerekes kiírás, de szerintem rossz szándékokból csomagolt csokit, hogy ne tudjak ellenállni.....


2021. márc. 29. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Túlgondolod, teljesen normális és tipikus ajándék a csokoládé, meg egy praktikus személytelen dolog egy előre elkészített csomagot megvenni és átadni. A diétának semmit nem árt az, ha megeszel pár nap alatt egy tábla csokit, az önuralomért pedig te vagy a felelős és nem más. A saját gyengeségedért ne mást okolj.
2021. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ettem meg, megköszöntem oda adtam a rokon gyerekeknek, akik örültek az édességnek.:))
2021. márc. 29. 15:20
 3/4 alletta ***** válasza:
na, akkor probléma megoldva!:)
2021. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Valószínűleg az történhetett, hogy nem tudta, hogy mit ajándékozzon neked, és vásárolt egy előre összerakott csomagot. Ennyi az egész.

Egy légyből nem szükséges oroszlánt csinálni!

2021. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!