Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok jó minőségű kb 20-30...

Tudnátok jó minőségű kb 20-30 ezer ft körül mozgó gördeszkát ajánlani?

Figyelt kérdés
Első gördeszkám, lenne szóval egy kezdő deszkát keresek.

2021. márc. 29. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
halihó! A Decathlonban nézz szét mindenképpen, ott kész deszkák vannak minden méretben kezdőknek is, jó a minősége, és az eladók is segítenek. Esetleg garage store-ban is találhatsz, nekem onnan van a régi deszkám :)
2021. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :) A decathlonos deszkákról viszont nem sok jót hallottam, azt mondják h nem túl minőségi
2021. márc. 29. 18:17
 3/7 A kérdező kommentje:
Illetve szerinted meg lehet úszni azt hogy személyesen boltba el kelljen menni és úgy megvenni a deszkát vagy online is simán beszerezhető egy jó kis deszka?
2021. márc. 29. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudsz csinalni magadnak egyet? Deszka reszet biztos megtudod csinalni, kerekeket pedig lehet venni kulon is.


Ha jol sikerul kesobb eladhatod, mint egy tok egyedi, kezzel keszitett gordeszkat ... jo dragan!


Utana mar tudsz venni magadnak egy komoly gyari cuccot :)

2021. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet,de nem igazán van lehetőségem sajátot készíteni és csak egy komplett deszkát szeretnék most venni. Viszont elég tanácstalan vagyok hogy melyik deszkát vegyem meg a nem tudom hány millió közül... :(
2021. márc. 29. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! 1es vagyok ismét, meg lehet úszni a személyes átvételt, ha tudod a méretet, akkor a garage store honlapján nézz szét. esetleg hívd fel őket, vagy nézd meg a weboldalon az érékeléseket (ha vannak).
2021. márc. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszi!
2021. márc. 30. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!