Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Belefárattam a tanulásba mit...

Belefárattam a tanulásba mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig szinte csak 5ösöket kaptam, de sajnos ez ma már nem így van. Eddig is utáltam tanulni (nem vagyok stréber, hanem egész nap tanulok) de ez mára komolyabb. Ha a tanulásról van szó akkor sírva fakadok, undorodom stb. Egész életemben tanultam de nem bírom már. Az álmomat szeretném megvalósítani de ez mellett nem bírok tanulni. Biológiából rontottam le legjobban a jegyemet.

Valaki járt már így? Mit tett? Nagyon szépen kérlek, hogy ne csináljatok viccet hogy "xy 1-2 négyest kapott most meg röktön picsog.." mert nem így van.

Köszönöm hogy elolvastad.❤



2021. márc. 30. 21:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy szóismétlések vannak.
2021. márc. 30. 21:08
 2/8 anonim ***** válasza:
16,45
2021. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Kicsit kapcsolódj ki

Keress hobbit

Csinálj vmi váratlant

Számold a napokat hogy mennyi van még vissza

Keress vmi motiválót/inspirálót akármi legyen is az

2021. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"hanem egész nap tanulok"

Biztos, hogy nem.

2021. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4 es válaszoló: nem úgy értem hogy a nap 24 órájában.
2021. márc. 30. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:
tarts kisebb szüneteket, amikor kikapcsolódsz, feltöltődsz, olyasmit csinálsz, amit élvezel, vaggy csak pihenj. aztán újult erővel folytathatod.
2021. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Öhm.. Nyelvtanból is ötösöket kaptál? :D
2021. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem muszáj 0-24-ben tanulni!!!

Pihenj, tanulj olyat amire később szükséges lesz. Ha matematikus leszel ne a biológiára kocentrálj! 30 perces blokkok utána 5-10 perces mobil mentes pihenés.

Próbáld ellenőrizni magad, mondjuk tesztekkel vagy magadnak feltett kérdésekkel.

A tanulás egy pozitívumként szerepeljen a fejedben.

Próbáld szeretni amit tanulsz, ha a tananyag unalmas dobd fel magadnak!!! (Biológiából fotó kollázs egy növényről)

Egyél fekete csokit mert az segít kontcenrálni, főleg ha mindig azt eszed tanulás közben akkor az agyad azt a tanuláshoz köti!

Kitartást jó tanulást!

(Én nem jártak még így mert sajnos jobban féltem a tanára im tól mint a saját érzéseimtől, de ez NEM JÓ)

2021. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!