Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha már nem...

Mit csináljak ha már nem bírom hosszúujjúba a napokat? De van egy tetkóm amit eddig elrejtettem?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy mát van 20fok és megdöglök finoman szólva.

Rövidujjút még nem merek felvenni mert félek apám meglátja a tetkót. És nem is az, hogy meglátja, hanem, hogy kiakad.

Szóval igen.,. Csuklónál van egy 4cm-s tetkó.


Ha esetleg fel is vennék rövidujjút mit mondhatnék mikor csináltattam? (már van egy hónapos)

ha elmondanám az igazat tuti az is baj lenne, hogy rejtegettem.


Mit mondjak mikori? És kivel csináltattam/mentem?

(anyuval, de ōt meg semmiképp nem akarok képbe hozni mert ígyis sok a feszkó itthon köztük.,. Egyfolytába veszekednek.)


Valaki járt hasonlóan? Ha igen akkor mit tett?

Meg mutatta? Vagy csak szimplán hagyta, hogy észrevegyék?

Mit mondott?



Köszönöm elōre is!

(16L)


2021. ápr. 1. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Erre miért nem gondoltál a tetoválás előtt? :D
2021. ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az egyik szülő belement a tetkóba, és nem valami lepukkant helyen csináltattad feketén, akkor mi a probléma?
2021. ápr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha a tetkóhoz nagy lány vagy akkor vállalni is legyél az.

Ha nem akarod, hogy apud jobban kiboruljon akkor megmondod, hogy anyuddal mentél oda. Ha nem mondanád meg, hogy ott volt veled valamelyik szülőd akkor simán elkezdene perelgetni (legalábbis szóban ezt hangoztatni).


Ha továbbra is kamuzni akarsz (amit nem ajánlok, mert fél év múlva is ugyanekkora balhét nyomna so mindegy, hogy most kapod meg a fejmosást vagy később) akkor alapozóval talán(!) megtudod csinálni, hogy ne látszódjon annyira.

2021. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Te 16 vagy. Apukád akkor nagy valószínűséggel a harmincas éveinek második felében jár. Szóval még jó sok évig él.

Ha néhány év múlva el is költözöl otthonról, de azért csak fogtok találkozni az elkövetkező 40-60-80 évben, nem?


És akkor mindig rejtegetni fogod? Kiakad, kiakad. Majd megbékél.

És ha itt megállsz, még bele fér annál is, aki tetkóellenes.

2021. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetkohoz volt batosragod, de tetteidert a felelosseg vallalas mar nem megy?
2021. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig titkolni kellett, most már ne mondd el, ennek is megvan a feelingje. Most majd megedződsz, a 35 fokos nyarat már röhögve kibírod, hiszen fontosabb volt a tetkó meg a szülő háta mögötti ügyködés, mint megbeszélni a dolgot. Meg sem tudtál volna ülni a seggeden, ha még "16" évesen neked nincs tetkód, a társadalom számkivetettjeként kellene élned.
2021. ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom, már akkor is eszedbe jutott, hogy nem fog örülni neki, mikor a tetkót csináltattad. Akkor mi volt a terv?

Egyébként pedig, ahogy előttem is írták: ha elég nagylány vagy a tetkóhoz, akkor legyél nagylány a következményekkel szembenézni is.

2021. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Menő akartál lenni vagy mi? Elárulok valamit...ettől nem lettél az. És anyukád meg beszélhetett volna erről apuddal és most nem kéne ezen feszülnöd. Legyél olyan bátor,mint akkor mikor varrattál.
2021. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nemtudom... Vastagabb csuklópánt ami eltakarja a tetkót? De szerintem mondd el apudnak és válalld a felelősséget ._.
2021. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!