Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A halálraítéltek miért vannak...

A halálraítéltek miért vannak évekig halálsoron?

Figyelt kérdés
Netflixen van egy sorozat gyilkosokrol. Mindegyik sok éve "várja" , hogy kivégezzek. Ez miért van? Nem emlékszem hogy elhangzott volna de lehet figyelmetlen voltam. Csak kíváncsi vagyok mi ennek az oka
2021. ápr. 1. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Hogy érezzék a törődést.
2021. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A sorozatot nem láttam, de szerintem alapból próbálják húzni az időt, kérvényekkel, ami figyelembe véve, hogy hányszor derül ki, hogy tulajdonképpen tényleg ártatlan volt az illető, érthető is. Mondjuk, amúgy sem hiszem, hogy sok olyan halálra itélt lenne, aki sorsába beletörődve várná a véget.

Még a kivégzés előtt is várnak egy kis időt, hátha az utolsó pillanatban befutna a hír, hogy mégis megkegyelmeztek, ha jól tudom.

2021. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
az amerikai "jog"rend szépségei
2021. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!