Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ASMR szerintetek nyugtató...

ASMR szerintetek nyugtató vagy idegesítő?

Figyelt kérdés
Sok ember azt mondja, hogy ha ASMR videót néz vagy hallgat, akkor az számára nyugtató. Én ezzel ellentétben ideges leszek tőle. Például engem kifejezetten idegesít ha valaki suttog (nem tudom miért), ezek a videók meg pont ilyenekkel vannak tele. Titeket megnyugtat vagy hozzám hasonlóan szintén idegesít és inkább éber leszel tőle, mint álmos, mert ezeknek a videóknak a célja elvileg az, hogy elálmosítson, nem?

2021. ápr. 2. 02:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem változó, a suttogás például nagyon idegesít de amikor valaki dobol a körmével vagy valami ilyesmit csinál, azt szeretem hallgatni.
2021. ápr. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon idegesítő.
2021. ápr. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Kifejezetten irritáló.
2021. ápr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Egyedül a billentyűzetnyomogatósakat szeretem, de azokat sem szoktam soha rendszeresen hallgatni, csak így ha látok egy ilyen videót, akkor egy kicsit belehallgatok.
2021. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Engem is, mint ahogy írtam a suttogás az ami kifejezetten idegesít, de vannak amiket egész szívesen hallgatok, persze elég ritkán szokta ASMR videót nézni/hallgatni.

2021. ápr. 3. 22:33
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
U T A L O M ! ! ! ! ! ! ! ! !
2021. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ. ASMR-t elalvás előtt szoktam hallgatni. A mikrofon kapargatása mindenféle dolgokkal kifejezetten zavar. A suttogás még elmegy. De ami úgy istenigazából megnyugtat az a szívdobogás. Attól alszok mint egy kisbaba pedig amúgy nem vagyok jó alvó.
2021. ápr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Irritáló
2021. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Utálom, ha valaki suttogva beszél. Van néhány ilyen reklám is a tévében, azok is nagyon irritálnak. Ellazulni meg végképp nem lehet tőle, mert pont ellenkezőleg, az ember akaratlanul is elkezd nagyon fülelni, hogy megértse.
2021. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Nagyon utalom

A csamcsogas,suttogas,futyules ,kapargatas kifejezetten irrital :D

2021. máj. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!