Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem lehet sehol, bármily...

Miért nem lehet sehol, bármilyen nyelven megtalálni a "Ghost Rockers" nevű sorozat második,harmadik évadját? Ha mégis meglehet, hol keressem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bárhol kerestem, bármilyen oldalon, legyen az holland/német, nem találtam sehol a 2./3. évad fentlétét. Még az eredeti sugárzó oldalon sem, ott sincs fent. Olyan érzésem volt mintha leszedték volna az első évadon kívül (mivel persze azt le is forditották), mindegyik másik részt és évadot. És ha ez igy van, nem értem, hogy miért. Ebben kérném a segitségeteket, hogy ha tudtok erre választ adni, de a még jobb lenne, ha mellette találtatok helyet ahol fent van megmondanátok. Köszönöm bárkinek aki egy kicsi segitséget is nyújt!



#Ghost Rockers #Ghost rockers 2. évad #Ghost rockers 3.évad
2021. ápr. 2. 20:28
 1/1 anonim válasza:
videa. netflix ha! netflixes a sorozat
2021. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!