Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azon gondolkoztam hogy van...

Azon gondolkoztam hogy van többféle áramszolgáltató meg gáz hogy ha egy vezetéken jön az áram meg a gáz is, ez hogy van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem a kérdést.Az áram felülről jön kábelvezetéken keresztül,a gáz alulról csövön keresztül...
2010. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mondjuk 1 kábelen több szolgáltató mint pl. e-on meg elmű stb stb és ez hogy lehetséges ?
2010. aug. 20. 21:19
 3/4 A kérdező kommentje:
meg ha e-on a szolgáltatom és váltok elműre akkor nemkábeleznek újra....
2010. aug. 20. 21:20
 4/4 anonim válasza:

Áramszolgáltatás és gázszolgáltatás (illetve szolgáltatóváltás) esetén is ugyanazt az áramot és gáz kapod, mint eddig. Csak a kereskedelmi értékét (árát) más számlázza ki.

Pl. adott egy Tigázos területen lévő fogyasztási hely. 'Átmész' mondjuk az EMFESZ-hez (talán most ez nem a legjobb példa). Marad ugyanaz a csőhálózat, úgyanaz a gáz (nem dugják át másik tartályra, fővezetékre, ha erre gondolsz), nem túrják fel az egész országot, sőt a mérő is marad ugyanaz (Igen, a tigázé marad) csak az elfogyasztott gáz utáni díjat az EMFESZ számlázza ki neked az Ő áraik alapján.

2011. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!