Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tegyek féltékennyen egy...

Hogy tegyek féltékennyen egy palit akit offoltam többször is?xd

Figyelt kérdés

Utoljára kedden beszéltünk de akkor is flegma voltam vele. Mindig elsőnek nyitja meg a streakom meg ilyenek szóval szerintem bejövök neki meg amugy tok kedves.

Azért offoltam mert felek féltem h csalódni fogok benne de aztán rájöttem hogy ő nem biztos hogy olyan. Mit csinaljak? Tudom most úgy jön le hogy ilyen Basic bitch vagyok de amugy eskü nemxdd



#kapcsolat #Hulyevotam
2021. ápr. 3. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Offoltad többször.


Féltékennyé tenni tényleg jó ötlet, ha akarsz még tőle valamit??

Kb az olyan lenne, hogy megmutatnád neki, hogy te tényleg nem kérsz belőle.

2021. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Leírom részletesebben:tehat instan régebben beszeltunk és ott írta mindig h milyen jo alakom van és akkor meg csak így beszetunk nem volt semmi kedves voltam vele ő is velem. Aztán kb két hónapja beszelunk snapen. Ott már kicsit sok volt nekem h minden streakomra reagál, illetve olyanokat mondott hogy lelkitars meg ilyenek. Aztán akart talizni velem de 2 év van koztunk és így értitek beszaram. Full flegma lettem. Nemtudom, én nem kapcsolatot szeretnek vele csak jóban lenni
2021. ápr. 3. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen megjátszott dolgok rosszul is alakulhatnak. Vagy mond meg neki, hogy csak jóban lenni akarsz vele, vagy felejtsd el, ne szórakozz senkivel!
2021. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se érdemes hülyíteni a másikat, inkább írd meg neki, hogy csak jóban akarsz vele lenni, semmi több.
2021. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Szánalmas
2021. ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!