Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha akármit megtehetnél, mi...

Ha akármit megtehetnél, mi lenne az? (lent)

Figyelt kérdés

Magadban mit változtatnál, miket csinálnál, hova mennél?

Ide aztán jöhet bármi szürreális dolog. :D


2010. aug. 20. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sok pénzt kérnék,egy szerető férjet,gyerekeket!
2010. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék egyszer olyan felszabadult lenni, mint egy kisgyerek, aki a szabadtéri koncerten senkit és semmit sem figyelembe véve örömtáncot jár. És rá senki se néz ferde szemmel, csak rám. Kár, hogy az emberek már elfelejtettek felszabadultak lenni.
2010. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Oda irányítanám az embereket(akiket szeretek) magamhoz,hogy velük lehessek.Örökké egészségessé tenném magam,és okossá,és olvasnék mindenkinek a gondolataiban,és aztán kiköltöznék egyes egyedül külföldre,és meggazdagosnék.Hogyan?Azt nem tudom XD
2010. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én lennék a Nagy Igazságosztó, én is természetesen a saját szempontjaimat érvényesíteném...

Na, inkább nem is akarok véletlenül sem újabb Hitlert senkinek:D

Marad az igazságtalanság a világban!:(

De vannak azért vállalkozók...

2010. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én repülnék... :D A másik, hogy egy olyan világban élnék, ahol mindenki önmagát adja, nincsenek álarcok, hanem csak magunk vagyunk... :))
2010. aug. 20. 19:15
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
én egyiptomi fáraó lennék és egész nap nőket dugnék :D
2010. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarnék vétkezni.Amire Isten megkér.Ahová Isten küld.

És nyugodtan pontozzatok csak le mert én ebben hiszek(vagy is szeretnék hinni...):)Sokat értek el vele.;)(Nem mindenkinek szól!^^)

2010. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok pénz szeretnék hogy külföldön vegyek egy luxus villát:D legalább 5 több milliós kocsit:D Aztán elutaznék álmaim országába és helyeire(New York,Miami,Hollywood,Puerto Rico,Cuba,Havanna,Dubai,Argentina,Spanyolország,Mexico,Párizs,London)--->magyarán körbeutaznám a földet:D Szórakoznék élvezném az életet a gadagságot! Aztán pár évre rá megállnék valahol az Egyesült Államokban ahol lenne egy luxus villám ,nyitnék 5 vállalatot ahol én lennék a főnök:) Aztán szeretnék egy hűséges,jóképű,szerető férjet(mint pl.:William Levy:D) és 2 gyermeket:D És megköszönném IStennek hogy ennyi mindennel megajándékozott az életben:D dee ez csak álomm maradd:S mert sohase lesz ennyi pénzem hogy ezeket mind megvalósitsam:S
2010. aug. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ellógnám az összes matek, német, töri és néptánc órámat, majd beírnám őket igazolt hiányzásként.
2017. szept. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!