Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem? Arab...

Valaki segítene nekem? Arab számról átváltani római számra?

Figyelt kérdés

Az az igazsák, hogy ebben nem vagyok jó és szeretném kérni a segítségeteke, neten meg próbáltam de nem volt pontos. Tetováláshoz szeretném, szóval ha valaki segítene annak nagyon szépen meg köszönöm!

Ezt kéne: 2021.02.23.

Remélem fogtok segíteni.

( alatta pedig egy írás lesz " When the stars began to shine" vagy "When you entered my life". 1. amikor a csillagok ragyogni keztek. 2. amikor beléptél az életemben.)


Ebben is segíthetnétek, hogy jó-e a fordításom hogy szerintetek melyik szöveg lenne a legjobb, és hogy az évszámmal vagy a nélkül.

Remélem fogtok segíteni, köszönöm!



#átváltás #évszám, #arab, #római, #tetoválás, #tetkó #melyikkel lenne jobb #angol szöveg, #római évszám
2021. ápr. 6. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A dátum: MMXXI II XXIII lenne, de teljesen helytelen. Római számokkal dátumot írni sok sebből vérzik, de ha mindegy, akkor pusztán a számok alapján azokat írasd, amit megadtam.
2021. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. ápr. 6. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradj az arab számoknál. Szebbek is és a szöveghez is jobban passzolnak
2021. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló jól írta le római számokkal.

A többiekhez nem tudok jó választ adni.

2021. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Helyes mindkét fordítás, de igazából mi nem tudjuk, hogy mit jelentenek ezek a mondatok neked, szóval ezt te döntsd el melyik passzol jobban a dátumhoz :D de ha valami személyről van szó, akkor inkább a másodikat választanám a helyedben :)

2021. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is maradj az arab számoknál! Ami azt illeti, két lehetőségre gondolok! Az egyik, hogy akkor született gyereked, a másik, hogy akkor kezdődött egy új kapcsolatod. Előbbi esetében aranyos gesztus, utóbbi esetében pedig még véletlenül sem csinálnám meg azt a tetoválást!
2021. ápr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!