Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az lenne a kicsit buta kerdese...

Az lenne a kicsit buta kerdesem hogy alkoholos italt, jelen esetben bort pl lehet e instagramm vagy snapchat storyban "hirdetni" eladasra kinalni, mindenfele jogi vonzat nelkul?

Figyelt kérdés

Rendes valaszok erdekelnek csak nem a velemenyedre vagyok kivancsi

Koszonet mindenkinek aki valaszol elore is


2021. ápr. 7. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jogi vonzatra gondolsz? Ha az oldal felhasználási feltétele tiltja, akkor nem. Nekem gyanús, hogy nem lehet dohányterméket vagy alkoholt reklámozni egy olyan felületen, amit gyerekek is elérnek. Ha pedig feketén kereskedsz, előbb-utóbb el fog kapni a NAV és büntetni érte.
2021. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pl instagrammra, egy ismerosibb, kozelebbi kapcsolat van az emberek, jelenesetben nyikvan az en ismeroseim es kozottem

Egy uveg konyakot pl kirakok es akk akinek kell az nyilvan ir es megveszi

2021. ápr. 9. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez kereskedelmi tevékenység ami után adóznod kell. Ergo ha feketén csinálod, meg fognak büntetni.
2021. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!