Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú! 2 hétig jártunk...

Van egy fiú! 2 hétig jártunk csak mindössze de 2x-is! Nagyon szerettem de rájöttem mekkora szemét 2 hetente váltja a barátnőit! És ha szakít eggyel mindig rám kezd nyomulni! Akkor most zseret vagy ismét kihazsnálni akar?

Figyelt kérdés
Van hogy ha ott vagyok egész nap bámul...vagy bunkózik de ha nincsenek ott a hülye haverjai akkor nyalizik nekem!
2010. aug. 21. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

szerintem zseret

egyébként meg kapcsolatfüggő. Ha boldog vagy akkor maradj vele ha nem akkor küldd el melegebb éghajlatra vagy szedd el pénzét

2010. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ha nincs ló, jó a szamár is. Hagyd az ilyen embert a fenébe. Keress egy normálisabbat.
2010. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Virág?:O
2010. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel rájöttél,hogy bunkó a szíved mélyén tudod,hogy csak kiakar használni.Az ilyennel tényleg ne foglalkozz,inkább ne is vegyél róla tudomást,hogy nyomul.Egyépként véleményem szerint csak azért csinálja mert tudja,hogy te szeretted és azt hiszi mindig visszamehet hozzád ha épp nincs más.Keress olyat aki értékel téged!;)
2010. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megfogadom a tanácsot mert én már nem szeretem!
2010. aug. 22. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!