Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell vissza hozni egy...

SecretGuard13 kérdése:

Hogy kell vissza hozni egy wattpad fiókot, ha már nem tudjuk az emailt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyik barátnőm új telefont kapott, mert a régi bedöglött neki és az lett a vége, hogy nem tudott bejelentkezni az újjal a wattpadra, mert elfelejtette az emailjét. Próbáltam neki segíteni, csak sajnos a wattpad olyanokat mondott, amiket én nem értettem. Valaki tudna nekem segíteni, hogy vissza hozzam neki a profilját? Gondolom a jelszót tudja. Valakinek van ötlete? Ha igen, akkor kérem szépen segítsen. A felhasználó neve: _Pennywise06_ Előre is köszönöm

2021. ápr. 12. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Az elfelejtett jelszónál felhasználónevet vagy e-mailt kér. Tovább nem jutottál? Arra ne számítsatok hogy azonosító adat nélkül be fog engedni egy fiókba a rendszer, úgyhogy ha nincs meg az e-mail cím akkor nagy eséllyel kizárta magát. Biztonsági okokból sok oldal még azt sem írja ki a felhasználónév megadása után, hogy melyik e-mailre küldte ki a helyreállító kódot vagy linket, hiszen egy illetéktelen hozzáférő akkor az e-mail címet megismerhetné. Vagy kicsillagozzák, vagy ki sem írják.


Jó eséllyel új fiókot kell kezdeni, de most írjátok fel egy olyan helyre a belépési adatokat, amit el lehet később is érni.

2021. ápr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Ha a jelszót tudja, akkor elég a felhasználónév is. Legalább is gépről igen. Tehát simán be tud lépni. Ha esetleg mégsem tudja a jelszót, akkor van a baj, mivel abban az esetben nem tud már soha belépni. Maximum tud írni tud a Wattpad moderátorainak. Többet nem igen tud tenni, mivel csak felhasználónévvel nem lehet belépni.
2021. ápr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!