Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1930as-40es évekbeli órák...

1930as-40es évekbeli órák mennyire működőképesek?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy rögtön vásárlás után nem árt meglátogatni egy órást, aki hangosan fog káromkodni ha valamit cserélni kell.

Hósszútávon érdekelne, hogy itt is úgy van mint az autóknál, hogy szervíztől szervízig... vagy ebben a korban is elég 5 évente áttnézetni+megolajoztatni?

Illetve még miket leht fontos tudni? / Vásárlásnál mire kell figyelni? (leginkább az aranyozottak tetszenek, ha ez befojásol valamit)



2021. ápr. 12. 18:04
 1/8 A kérdező kommentje:
*befolyásol
2021. ápr. 12. 18:06
 2/8 anonim válasza:

Sok mindentől függ.


ÉN, antikot, csak a HANTOS szervíztől, vagy a 10 10 ÓRA boltból mernék venni, de ha a 10 10, akkor is irány a Hantos, miután megvetted.


Sajnos pokoli zsákbamacska.

2021. ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vettem én már Ebayről is olyat ami vígan elketyeg 10 éve és magamnak szervizeltem le. De aki nem ért hozzá, annak nincs értelme vergődni szerintem.
2021. ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

10 óra 10-ben csak lelakott vackok vannak és átvernek! 2 órát vettem eddig ott és dupla annyit kellett rájuk költeni, mint amibe kerültek!


Addig vagy jó, ameddig ki nem fizetted az órák árát. A legutolsó negyedmilliós óránál az eladó tulajdonos srác azt mondtaz ilyen régi óránál normális hogy napi 10-12 percet siet és 18 óránál tovább nem jár....

2021. ápr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha megfelelően vannak szervizelve tökéletesen működőképessek - persze sok alkatreszt mar erdemes lecserélni mert elkonak a fogaskerekek stb.
2021. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

10 óra 10 egy nagyon fura banda, sunyik és ha gond van az órával, jön a mellébeszélés, hogy te rontottad el.


Nem ajánlom őket.


Ráadásul múltkor valami Rolex órájukról derült ki, hogy nem teljesen eredeti.

2021. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6

Ha csak az az 1-2 eset lenne...

2021. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolso ket valaszolo tényleg sok ilyen sztori van? Nekem egy masik - eleg megbízható - oras mondta hogy volt jopar ember aki naluk vasarolt aztan hoztak javitasra. Nekem is volt egy ami megallt miutan elhoztam de legalább vissszavettek.
2021. máj. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!