Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Twice fanok! Nektek tetszik...

Twice fanok! Nektek tetszik Chaeyoung haja a Dance The Night Away videó klipben? :)

Figyelt kérdés

A TWICE Dance The Night Away videóklipjében Chaeyoung vörös hajban mutatkozott. Nektek bejött a frizura? Nekem tetszik mert szerintem aranyosan néz ki benne.:)

Vagy esetleg kedvenc haj Chaeyoung-nak( vagy másik tagnak)?



#K-pop #TWICE #Chaeyoung #Kpopgirl
2021. ápr. 12. 18:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
Nekem nem
2021. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
76%

Megmondom őszintén, hogy szerintem elég idegen volt tőle az a haj. Nekem az eddigi kedvenc frizura tőle a Cry For Me-ben volt. Fekete-szőke. Szerintem nagyon vagány volt. Egyébként ha a Twice tagok hajairól beszélünk, akkor elsőorban Dahyun hajszínei sokszor nagyon tetszettek. Neki sokszor elég extrém hajszínei voltak, viszont mostanába azt vettem észre, hogy ezt a szerepet átvette Chaeyoung. De Jeongyeon rövid haja is tetszett, nem amikor nagyon rövid volt (Like Ooh Ahh, Cheer Up) hanem egy kcisit később (Signal, Likey), vagy kék hajjal az I Want You Back-ben XD

Nekem talán ezek tetszettek a legjobban.

2021. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:

Jeongyeon kék haja az I Want You Back - ben nagyon jó volt! Nekem az is tetszett! Szerintem a rövid haja aranyos volt, de valaki meg azt mondja úgy nézett ki mint egy fiú. :(

Amúgy igen Chaeyoung haja jó a Cry For Me -ben (én most a táncvideóra gondolok ahol fel volt copfozva a szőke haja :)). Viszont a vörösben is cuki volt (szerintem), főleg a frufru miatt .


És mit gondoltok Jihyo rózsaszín hajáról a More&More- ban? :)

2021. ápr. 13. 11:54
 4/67 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nagyon tetszett Jihyo haja a More & More-ban. Solar-nak is volt ilyen színű haja, nekem ez a szín mindig is tetszett :)
2021. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
77%
Megmondom őszintén, h annyira nem a hajakat figyeltem a Twice MV-kben, hanem h mennyire eszméletlen cukik es szépek. De Chaeyoung különösen megtud időröl időre lepni a frizurálival. Mondjuk sztem mindenhogy nagyon cuki. Imádom.
2021. ápr. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
#5 ugye? Nagyon cukik mind!😊
2021. ápr. 15. 19:15
 7/67 anonim ***** válasza:
76%

Én is imádom őket, mióta először láttam őket a Sixteenben. És bevallom őszintén, h szinte biztos voltam a műsor alatt is h ők lesznek a befutók, mert hát valljuk be ők voltak a legjobbak. Voltak más jó táncosok és énekesek is a Sixteenben (pl Natty, Minyoung), de azért egyikükben sem volt meg az a varázs mint pl Sana-ban, Chaeyoungban, Tzuyu-ben és sorolhatnám. És ezt most nem utólag mondom, hanem tényleg tudtam XD

Esküszöm JYP bácsi ekkorát még nem alkotott. Sok együttesét szerettem és szeretem is a mai napig, de a Twice olyan szinten jól össze lett válogatva, h nem is lehetett volna jobban. Egyszer hülyéztem le a műsor alatt JYP-t, mikor kiszórta Momo-t, de aztán kijavította a hibáját XD

Viccet félretéve, tudom, hogy nem nekik vannak a legjobb zenéik, nem nekik van a legjobb hangjuk, bár táncban nagyon ott vannak, de mint személyiségek... nagyon el lett találva ez a banda XD

És ahogy JYP mondta is, ő nem énekeseket válogat, hanem idolokat. Lehet valakinek jó hangja, ha ne tudja eladni magát. És szerintem ennek köszönhetik a népszerűségüket, hogy el tudják adni magukat. Nagyon nagyon remélem, hogy még sokáig élvezhetjük a zenéiket :)

2021. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
77%

#5 vagyok

Igen nagyon édesek. 2015 óra az ult groupom, imádom őket.

2021. ápr. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:

Nekem Chaeyoung haja a More&More-nál tetszett a legjobban de a Cry For Me-nál is jó.


Leírom a többi tagot is:


Nayeon - Kifejezett kedvenc hajam nincs tőle de nagyon tetszik amikor csak simán valami barnás árnyalatú haja van frufru nélkül (pl az I Can’t Stop Me MV-ben)


Momo-A szőke Momo-t mindig nagyon imádom de jelenleg a kék haja (I Can’t Stop Me, Better) a kedvencem.


Jihyo - a More&More-os rózsaszín a haja a kedvencem de az I Can’t Stop Me-s piros haja is nagyon tetszett.


Sana - A Feel Special-ös rózsaszín haja az abszolút kedvencem de a vörös nagyon tetszik rajta.


Mina - A szőke marad az örök kedvencem rajta szerintem, annyira illik az arcához.


Tzuyu - A More&More-os sötétebb vörös(?) haját nagyon imádtam, annyira tetszett hogy ki is próbáltam a színt.


Dahyun - A világos kék haj (talán a Feel Special-nél) nagyon tetszett, az a kedvencem de a szőke haja is jó volt.


Jeongyeon - Neki is a szőke haja tetszik a legjobban, frufru nélkül.


Bocsánat ha kicsit össze vissza írtam a tagokat, de úgy írtam ahogy éppen eszembe jutottak a kedvenc hajaik.

2021. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:

Hú ezek nekem is bejöttek!

Nekem Dahyun-hoz jobban illik a sötét barna /fekete, de igen nekem is tetszett a szőke haja! A Signal-ban olyan aranyos volt a szőke loknikkal! Meg a kis csattal! ☺

Nekem is tetszik Sana vörös haja! Az nagyon jó de a rózsaszín, bár azt nem hinném hogy a kedvenceim közé sorolnám, valahogy az elég más de neki jól áll.😀 Bár nekem az I Can't Stop Me-ban nagyon nagyon tetszett, talán nem is a hajszín fogott meg, inkább ahogyan a haja állt. (Mindjárt keresek róla képet)

2021. ápr. 18. 20:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!