Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok egy nagyobb méretű...

Hol tudok egy nagyobb méretű Macira vagy párnára nyomtatni fotót?

Figyelt kérdés
Barátnőmet szeretném meglepni egy ilyen ajándékkal amire a közös képünket nyomtatnám ki. Egy megbízható és jól dolgozó helyről szeretném megrendelni és tapasztalt emberektől szeretnék tippeket kérni. Maximum 20ezer forintot tudnék rá szánni. Köszönöm előre is!

2021. ápr. 13. 07:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az [link] -val nagyon jó tapasztalataim vannak. Szőrös cuccra nem nyomtatnak, mondjuk nem is lenne élvezhető a kép, de normál, természetes anyagú textilekre igen. Méterárura is nyomtatnak, így ha ragaszkodsz a medvéhez, akkor a nyomott méteráruból varrhatsz neki kötényt vagy pólót és akkor ott van rajta a kép. A nyomatuk nagyon minőségi, nem olyan, mint a "fotónyomtatós" cégeknél, hogy egy vastag festékréteget vasalnak fel, ami aztán nem olyan hajlékony, idővel meg törik és lekopik. Itt a festék nem a szövet felszínén van, hanem a szálakba itatják, emiatt ugyanúgy viselkedik, mint az alap textil. Jól mosható, időtálló is. Lehet, hogy a honlapon nem látszik, de vállalnak egyedi grafikákat/fényképet, én már többször kértem tőlük úgy, hogy elküldtem a fájlt, ők meg küldték a terméket.
2021. ápr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább pólóra nyomtassad, v. kötényre, de még ez is elég giccses lehet.
2021. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!