Joom webáruház?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok a Joom webáruházzal kapcsolatban? Kihozzák a megrendelt árut? Ha nem visszaadják a pénzt?

#vásárlás #webáruház #Joom webáruház
2021. ápr. 13. 12:03
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia! A válasz igen, nekem eddig mindig megérkezett, tökéletes minőségben, illetve, ha valamilyen mégis hibás/sérült volt, az ügyfélszolgálat néhány órán belül válaszolt, majd problémától függően az összeg bizonyos százalékát visszautalták. Remélem tudtam segíteni, az AliExpress is hasonló oldal, viszont az egy piactér, tehát ott bárki lehet eladó és ezért szerintem a Joom sokkal megbízhatóbb a többinél, még nem találtam jobb alternatívát! A nyáron hatályba lépő új európai vámtörvények miatt kicsit drágábbak a termékek, de szerintem még nem annyival, hogy jobban megérje itthon megvenni a kínai kütyüket. Nyílván azért itt is fontos, hogy ne költsünk el rengeteg pénzt, nehogy véletlenül is kárát lássuk.
2021. nov. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Én is rendeltem a Joomról. Az áruk minősége nekem megfelelt. Célszerű ruha és cipővásárlás esetén a mérettáblázatot használni és nem a megszokott méretet vásárolni mert azok általában eltérnek a nálunk megszokott méretezéstől. A Joomon sok a kínai áru viszont maga a cég lettországi. Egyetértek, hogy a nem EUs országoból importált termékekre kivetett adó és vám az drágított az árakon de még így is jó áron lehet nagyon sok terméket megvásárolni. Ha a hosszabb szállítási idő nem probléma akkor szerintem jó nagyon a Joomon rendelni.

Ja, és van magyarul beszélő ügyfélszolgálatuk is.

2022. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!