Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért írja, hogy nem létezik...

Miért írja, hogy nem létezik ilyen felhasználó?

Figyelt kérdés
Megkaptam a Telekom számlát, amin ott van az ügyfélazonosító, de a telekom.hu-ra mikor beakarok lépni, akkor azt írja, hogy nem létezik ilyen felhasználó. Csak annyi történt, hogy összevonták a céges előfizetéssel a magánt, átkerült minden cégre. És miért nem működik a telekom tv go?

2021. ápr. 13. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezer éve hasonlóképpen jártam én is, és azóta sem tudták megoldani.

Hónapokig számlát sem kaptam. Megmozgattam mindent, de befizetni sem engedtek, mert nincs ilyen felhasználó. De a szolgáltatást meg kapom. Akkor sem. Végül részben sikerült megoldani, de ma is megvan egy kettősség.

Bejelentkezni, használni, fizetni az egyik azonosítóval tudok, de ha online profilomat akarom megnézni, akkor a másikat.

2021. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
TV GO felhasználási feltételek között szerepel, hogy üzleti előfizetők nem vehetik igénybe. Mivel neked a cégesre került minden, így üzleti előfizetőnek számítasz.
2021. ápr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

pedig ki lehet választani, hogy céges előfizetés

2021. ápr. 14. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:

A szolgáltatást üzleti előfizetők (gazdasági tevékenysége körében eljáró felhasználó, aki jelen szolgáltatás tekintetében nem minősül fogyasztónak) nem vehetik igénybe.


Ott van a Felhasználási feltételek elején.

2021. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!