Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itt miért poénkodnak a COVID-d...

Itt miért poénkodnak a COVID-dal, mert egyáltalán nem vicces? Mi lenne, ha az ő valakije halna meg, akkor is poénkodna?!

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Példa?

Mármint, hogy linkeld be a konkrét kérdést.

Én poénkodást még nem láttam ezzel kapcsolatban.

2021. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 13. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom fel tűnt-e, de ez a kérdés a humor kategóriában van.

Attól, hogy neked nem tetszik, még létezik "fekete humor".

Ha irritál, görgess tovább.

Ennyi.

2021. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az általad belinkelt kérdés a humor kategóriában helyezkedik el, és szerintem is tök jó.

2021. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mások miért poénkodnak a halállal, az alkohollal, az autóval, a fúrógéppel, a szőkenőkkel vagy nyuszikával? Ezek bármelyike (igen, még a nyuszika is) tud halálos lenni, sőt többségük sokkal halálosabb mint a COVID.
2021. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanusithatom, engem megtamadott egy nyul az erdoben :) Meg szerencse, hogy eszrevette a kutyam es ezert meggondolta magat :D
2021. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Az idézett kérdésben szó sem esett a halálról.

A koronavírus elkapása nem közvetlenül jelent halált. A Miniszterelnöki Kabinetiroda által üzemeltetett [link] oldal mai adatai szerint Magyarországon eddig 731 675 fertőzöttet találtak, és koronavírusosként elhunytnak számítanak 24 265 főt. Vagyis, a talált fertőzöttek 3,15%-a hunyt el, így, nem hunyt el a 96,85%-uk. Sok fertőzött nem is szerepel a nyilvántartásban, mert orvosi segítség nélkül, enyhe tünetekkel, vagy tünetmentesen estek át rajta. Vagyis, még nagyobb arányú a koronavírust elkapó, de meg nem haltak aránya, mint amennyi a nyilvántartás adataiból látszik.

Úgyhogy, a koronavírus elkapásáról szóló kérdés nagyon nem a halálról szól, azt nagyon túlzó módon tetted egyenlővé.


Ráadásul, alapvető emberi védelmi mechanizmus, hogy amitől fél, ami rossz, azt próbálja kigúnyolni, hogy enyhítsen a félelmén, baján, szenvedésén. Analóg mondás, biztosan hallottad már, hogy „kínjában nevet”.

Egyébként, rengeteg viccet találhatsz, amelyiknek a témája halál, halott.

2021. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!