Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kit hány ponttal vesznek fel...

Kit hány ponttal vesznek fel önköltségesre egyetemen? Nagyon félek ah érettségitől, egyébként nem vagyok rossz tanuló, csak félek, hogy elrontom

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 02:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szaktól és évjárattól függ, hogy mekkora az önköltséges ponthatár. A minimum ponthatár 280, de sok helyen ennél több pont kell a bejutáshoz. Használd ki ezt az utolsó hónapot, gyakorolj és nem lesz semmi gond.
2021. ápr. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Hajrá, hajrá. Sikerülni fog az!!!
2021. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szakokra jelentkeztél?

Amúgy sima lesz, nyugi.

2021. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 palfydanka válasza:
100%
Az enyemre 433:/ Szoval lehet marad az állami, vagy másik egyetem, igazából bármelyik opcióval megfelelő tanittatast kapnék:)) a tiedre hány pont?
2021. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Örülök, ha ilyen 290-300 meglesz és ezt komolyan mondom, bármilyen szánalmas is.. Ma kezdtem el úgy igazán tanulni emelt törire, másra nem fogok készülni már.

Egyébként ugyanúgy vagyok mint te, jó jegyeim vannak, de nagyon félek, tudom hogy ekkora nyomás alatt hibákat fogok ejteni.

Tehát nálam csakis az önköltséges jöhet szóba, és a már előbb is említett pontokra számítok.

2021. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 palfydanka válasza:
4-es vagyok: szóval az államira 433 a pont, önköltségesre 405.
2021. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!


BGE emberi erőforrások, 400 pont az állami, de önköltségest is megjelöltem


4-es milyen szakra jelentkeztél?


5-ös egyetértek veled, szerintem nagyon kevesen kezdtek el időben tanulni


Nekem valahogy rossz, hogy az nem írunk próbaérettségit, így nem tudom, milyen szinten vagyok

2021. ápr. 15. 23:51
 8/9 palfydanka válasza:

4-es vagyok: nemzetközi tanulmányok szakra a Corvinuson:)

Próbálj meg otthon időre próbaérettségit írni régi feladatsorokból időre, csak azokkal az eszközökkel, amiket érettségin is használhatsz, pl. számológép, atlasz, függvénytábla

2021. ápr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ki fogom próbálni! Köszönöm szépen🤗
2021. ápr. 16. 08:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!