Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjak csomagot...

Hogyan fogadjak csomagot Törökországból?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az egyik barátom Törökországból szeretne csomagot küldeni nekem. Ez hogyan, milyen módszerekkel lehetséges? Mik a feltételek? Hiába próbáltunk utána nézni, nem találtunk a kérdésünkre választ.

Köszönöm a válaszokat!

Szép napot mindenkinek!



2021. ápr. 14. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A repuloszonyeg mar nem mukodik? :)
2021. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha postán adja fel akkor a Posta fogja hozni.

Ha meg valamelyik futárszolgálattal adja fel - GLS, DPD, UPS, DHL, stb, akkor meg az fogja hozni házhoz.

2021. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Törökországban se internet, se posta? Vagy neked nincs lakcímed? Mégis mi az ördög akadályozza meg a barátodat, hogy bemenjen a helyi postára és feladjon egy csomagot a címedre?
2021. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert aggódunk, hogy az egész túlkomplikált. Soha nem kaptam még csomagot külföldről, Ő sem küldött ide még soha csomagot.

Nem tudtuk, hogy megvámolják-e majd, vagy akármi.

2021. ápr. 15. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy meg, EU-n kívülről érkezik. De mi ebben a komplikált? Hány évesek vagytok, tíz? Ha nagyon féltek, akkor a barátod kérje meg az anyukáját, hogy kísérje el a postára és segítsen kitölteni a papírt (bár szerintem már a török posta is van olyan fejlett, hogy online kitölthető minden)...
2021. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, mind ketten 25 évesek vagyunk :) Szerettem volna megkérdezni, esetleg hátha valaki beszámol a tapasztalatokról. Nem gondoltam, hogy egyből nekem fognak esni. Mindenkitől külön elnézést kérek, hogy fel mertem tenni a kérdést :D
2021. ápr. 15. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem azzal van baj hogy kérdezel, hanem hogy nem lehet tudni, mit is szeretnél valójában megtudni...
2021. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!