Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot készítsek neki?

Milyen ajándékot készítsek neki?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok és egy nagyon kedves barátnőmnek (18) szeretnék készíteni vmit. Az apropója az, hogy egy új városba megy tanulni, elég messze tőlem és ez amolyan búcsúajándék lenne.

Az alapötlet megvan. Az lenne, hogy csinálnék neki egy kis könyvecskét (kartonlap, miegymás) és abba raknék képeket, szöveget ilyesmit. De itt elakadtam. Egyébként Debrecenbe megy, gondoltam, hogy ottani látnivalókat képekkel ilyesmi. De ez kevés is, meg így uncsi is.

Ti mit csinálnátok?

Köszönettel!


2010. aug. 21. 19:11
 1/5 margoz ***** válasza:
Én karkötöt csinálnék,mert az szinte ha olyan anyagbol van,akkor mindig viseli és esetleg még szerencse talizmánnak is fogja tartani,és ha rá nézz,boldog lesz hogy neki ilyen barátnöje van,Az anyaga lehet sok fajta ,gyöngy,szines zsinorok,stb.
2010. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vegyél neki egy vibrátort... azzal ellessz egy darabig! xD
2010. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinálj neki egy emlékalbumot:)Tegyél be képeket magadról + amin ketten vagytok,többi barátjáról/barátnőjéről,csoportképeket.A képek mellé,alá,felé (ahogy gondolod)írj a barátságról verseket(neten találsz,használd a Google-t:)Írd le az élményeiteket,a legjobb pillanatokat amit eggyütt töltötetek.Ugyanis a barátság a legszebb dolog:)Amikor hiányzol neki megnézi az albumot és jobb kedve lesz:)Szerintem ez jó ötlet próbáld meg:)(Y)
2010. aug. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az utolsónak az ötlete tetszik, szóval már el is kezdtem csinálni, már egész jól haladok!:)

Köszönöm szépen!

2010. aug. 23. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:
sziwessen:)
2010. aug. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!