Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legbénább/legszemély...

Mi volt a legbénább/legszemélytelenebb/legcikibb ajándék, amit valaha kaptatok?

Figyelt kérdés
Mivel kisbaba volt a családban, nekem a mániám volt, hogy ha valaki az utcáról bejön, menjen kezet mosni. Vannak sajnos emberek (pl anyós), akiknek ez nem természetes, és mindig el kellett külön mondani. És ezek után kaptam karácsonyra az anyósoméktól egy folyékony szappant...
2010. aug. 21. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem szerencsére még nem történt hasonló, de egy régi ismerősöm asszem a 11. születésnapjára vízforgatót kapott :)
2010. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

én kaptam 21. éves kormora egy scooby doo-s naptárt... namár most hát igen...

amúgy a folyékonyszppanosra meg csak ennyit: ehh...

2010. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
nemszeretem a rózsaszínt, erre a legcukimukibb hello kittys pénztárcát megvette nekem valaki (megjegyzem közeli ismerős az illető), amit az oviba is csak úgy hordtam volna, ha pénzt is raknak bele, nem hogy 14 évesen... xD ez egyébként tavaly volt
2010. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
*'21. éves kormora'... uhh, szóval 21. születésnapomra
2010. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Anyósodnak igaza volt. Én is megsértődnék,ha kezet mosni küldenének. Ha valaki nem holtkoszos,annak nem kell kezet mosni,ha egy kisbaba közelébe megy. Minél higiénikusabban tartod a babát,annál hamarabb lesz mindenre allergiás!

Igazán ciki ajándékot pedig még nem kaptam senkitől.

2010. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Egy terhes barbi babát kaptam, amiből kilehetett venni a gyereket XDD

Áhhh nekem már akkor sok volt az egész , pedig kicsi voltam XD

2010. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

20. szülinapomra havertól egy papír zacskót.

Azzal kommentelte, hogy hamar felkapom a vizet mimnden szaron, és ilyenkor vegyem fel a papírzacskót és lélegezzek nagyokat. :D

2010. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer indultam egy szavalóversenyen, ahol különdíjas lettem, és különdíjként kaptam egy kb. 200Ft-ot érő vázát, de nem is ez volt a legcikibb, hanem az, hogy a széléből le volt törve egy kis darab.

Lehet, hogy bunkó vagyok, de visszaadtam a verseny szervezőjének, akivel elég jól ismerjük egymást.

2010. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy jó barátom, akihez egy időben gyakran feljártam, és még a szüleinél lakott, ezért karácsonyra vittem nekik is ajándékot (néhány kis karácsonyfadíszt, amit én csináltam, de ízléses, szép darabok voltak, legalábbis szerintem). Jelképes ajándék volt inkább, csak valahogy meg akartam köszönni a vendéglátást.


Mielőtt átadtam a csomagot, épp arról panaszkodott a barátom, hogy megvolt otthon a karácsonyi rokonjárás, és milyen szörnyű, hogy a legócskább, leggiccsesebb, láthatóan eredetileg mástól kapott, évek óta a fiókban porosodó, hatalmas, ronda, lekopott aranyfestékes gyertyákat hoztak a rokonok, és hogy ez a karácsony árnyoldala, ez a kötelességből ajándékozás, akkor már egy kosárka mézeskalács mennyivel elegánsabb, szeretetteljesebb lett volna, satöbbi.


Aztán megérkeztünk hozzájuk, odaadtam az ajándékot az anyukájának, aki látványosan zavarba jött, aztán elvonult tíz percre, és visszajött egy csomaggal, amiben... a legócskább, leggiccsesebb, láthatóan eredetileg mástól kapott, hatalmas, ronda, lekopott aranyfestékes gyertyák lapultak. Pontosan az, amit a barátom által megszólt rokonok hoztak az előző nap. Gondolhatjátok, mennyire feszengett a barátom. Én aztán igazán nem vártam semmi viszonzást az ajándékért, csak egy hálás, szerény gesztus lett volna részemről, de ezzel valahogy picit megaláztak cserébe. Persze megköszöntem szépen, és az anyukát még mindig nagyon szeretem, nem csalódtam benne ennyitől, csak eléggé kínos volt, főleg a fiúnak.


Bocs, hogy ilyen hosszú lett. Amúgy ez egy jó kérdés, remélem, többen is válaszolnak még :).

2010. aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ballagásra kaptam mamámtól egy részeg matrózos figurát. xD Azóta a padláson porosodik..
2010. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!