Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy próbáljam meg visszakapni...

Hogy próbáljam meg visszakapni a legjobb barátnőmet? Bővebben lent👇

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb barátnőmmel nem beszéltem kb fél éve. Teljes mértékben az én hibám volt, ezt belatom. Minden ok nélkül elloktem magamtól, eltaszítottam. Nem kerestem, ha írt, volt hogy vissza sem írtam. Őszintén tényleg nemtudom miért csináltam ezt, akkor kezdődött egy nehezebb időszakom, elvesztettem az összes barátom, nem volt jó semmi. Röviden tényleg egy nehéz időszakon mentem keresztül, amin szerintem lassan már túl vagyok. Neki pedig pont akkor kezdett beindulni az élete, hirtelen nagyon sok barátja lett, lett egy hatalmas glow up-ja, boldog volt. Valószínűleg ezért, féltékeny voltam. Sokszor rá is kérdezett nálam hogy mi a bajom vele, miért nem keresem, de sokszor nem is válaszoltam neki.

Mostmar tudom hogy neki ez nagyon rosszul esett és nagyon nem várta volna ezt tőlem, és csalódott bennem. Tudom hogy mostmar nem engem tart a legjobb barátnőjének, boldog, valószínűleg nem is gondol már rám, és nemtudom hogy tudnám - e, vagy egyáltalán szeretnék-e ezen változtatni. És nem tudom hogy van-e értelme próbálkozni.

Nagyon hianyzik, nagyon szeretném jóvá tenni és visszakapni, de valószínűleg ezt már nagyon régen cseszhetem. Nemtudom mivel irhatnek rá, hogy kérjek bocsánatot, mit mondjak...

Több mint valószínű hogy most boldog, és tökéletesen halad az élete a jó irányba, (már amennyit látok belőle) nemtudom szeretném-e visszahuzni, vagy esetleg újra fájdalmat okozni neki.

És magamat ismerve, valószínűleg újra és újra megbantanam, előbb beszélek mint gondolkozok típus vagyok. Nemtudom szeretném-e ezt neki.

Ezen rágódom már pár hete és nemtudom mit csináljak. Valaki esetleg kérlek... Segítsen bármivel is mert én már tényleg nemtudom mi lenne a helyes döntés. Hagyjam békén, ne kavarjam fel a vizet és hagyjam hogy élje az életét nyugodtan nélkülem. Vagy próbálkozzak? Bármilyen segítség, tanacs jól jönne most. Bármilyen!!

Előre is köszönöm, és hálás vagyok <33


2021. ápr. 19. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálkozz.

Megéri.

Ird le neki, amit ezt ide.

Vegyél egy nagy levegőt, és nyomj a küldésre

2021. ápr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is összevesztem a legjobb barátommal. Mindketten hibásak voltunk, és tudtam, hogy mind ketten makacsok vagyunk, nem fogunk bocsánatért esedezni. Aztán eljött a szülinapja. Ráírtam, elkezdtünk beszélgetni. Később pedig tisztáztuk a dolgainkat. Kiderült, hogy ő is gondolt a kibékülésre, de nem tudta hogyan. Életem legjobb döntése volt vele kibékülni, mert rádöbbentem, hogy ő az egyetlen igaz barátom, mert nem sokkal a kibékülésünk után, minden téren mélypontra kerültem, és szinte csak az egyetlen volt, aki végig segített, mellettem állt, és igyekezett a "mocsár" felett tartani a fejem. Patetikusan hangzik, de ha nem segített, nem lett volna a támaszom, lehet, hogy ma már nem is élnék.


Én azt javaslom, tégy egy próbát a kibékülés felé, mivel nem lehet tudni, hogy számodra meg nem ő lesz-e az Igazi, nagybetűs barátod, aki megment.

2021. ápr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy próbálkozást megér.

Ha kibékültök - nyertesek vagytok (talán) mindketten, de ha ő nem békül ki veled, akkor ott leszel, ahol most, sőt lesz egy levonható tanulságod.

2021. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!