Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdhetném el a GlowUp-...

Hogyan kezdhetném el a GlowUp-omat?

Figyelt kérdés

Régóta tervezgetem. Lelkesedésem megvan. Viszont a kedvem és a kitartásom hiányzik. Valahogy magamnak nem nagyon tudom összeállítani, nincs sok kreativításom. Szóval, ha van ötletetek, hogy mit, hogy csináljak,azt szívesen várom válaszként. Kb. egy hónapra szeretném megcsinálni ezt az "átalakulást"

Ui: Hozzátenném, egy NAGY GlowUp-ra gondoltam



#átalakulás #Glow-Up
2021. ápr. 20. 01:07
A kérdező szavazást indított:
Leírok neked egy hónapos GlowUp-pt (Köszi!)
Adok pár tippet
Felesleges belekezdeni *Indokold meg, kérlek*
Nézzek videót/irományt a témáról
Tapasztaltként írok pár tippet
Egyéb, leírom
7 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Én azt tudom tanácsolni, hogy először nézd végig, mi az, amin változtatni szeretnél. Legyen ez külső, belső tulajdonság, bármi, amiről úgy érzed, most, ebben a pillanatban nem a legjobb. Ementén már kitűzhetsz magadnak célokat, vagyis azt, hova akarsz innen eljutni. Fontos viszont, hogy azt is írd le, hogyan akarod elérni, és hogy reális célokat tűzz ki. Például ne azt, hogy egy hónap alatt véghez viszed.

A glow up nem merül ki annyiban, hogy jobban nézel majd ki, jobban tanulsz stb stb. Azt is jelenti, hogy emberileg fejlődsz, önbizalmat adsz magadnak azzal, hogy végigjárod ezt az utat.

Végül pedig, ha mondjuk edzésterveket, szépségápolási tippeket keresel, csakis szakértők tanácsát próbáld ki! A glow up időbe telik, és kerüld el nagy ívben azokat, akik "gyors átalakulást" ígérnek!

Sok szerencsét kívánok! :)

2021. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!