Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez valami külső erő vagy mi...

Ez valami külső erő vagy mi történik?

Figyelt kérdés

A párommal évek óta táv kapcsolatban élünk.

Ha van valami vita köztünk engem nem érdekel lefekszem aludni ez egyszer már megtörtént, hogy nem tudtam aludni, majd hajnalban felkeltem és fent volt, aggódott értem és megbeszéltük. Tegnap ugyanez történt csak ma reggel 5 után már nem tudtam aludni, írtam neki és ő is akkor kelt fel, megérezte, hogy fent vagyok.

Mitől lehet ez valaki nem tudja? Ez valami külső erő? Vagy nem tudom minek szoktak ezt nevezni.

Valami össze kapcsol minket???



2021. ápr. 20. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Mind a ketten fostok, hogy elhagy a lelki szemetesláda, ezért rosszul alszotok. Ez kapcsol össze.

De az is lehet, hogy a "párod" épp a csaját engedte haza az első busszal.

Távkapcsolat... Évek óta, persze.

2021. ápr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, ne ültesd el a féltékenység magvát a kérdező lelkébe!!!

Magadról veszel példát?

Kedves Kérdező!

Én nemn hiszek az ilyen dolgokban, ezért azt mondom, hogy merő véletlen. Azt viszont komolyabb forrásból is hallottam, hogy az egypetéjű ikrek megérzik, ha a másikkal valami történik (jó vagy rossz).

2021. ápr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Magadról veszel példát?"

A Homo Sapiensről veszek példát. Igen, részben magamról. Meg rólad, meg mindenki másról.

Ritka az az ember, aki évekig ki fogja bírni egy távkapcsolatban.

2021. ápr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3-as,

Megkérlek, hogy ezt a példát ne rólam vedd és a feleségemről, akivel rövidesen ünnepeljük az 56. házassági évfordulónkat, akivel 59 éve ismerjük egymást és távkapcsolatban is éltünk bő két évet.

Ha bocsánatot kérsz tőlem - megteszem (a kedvedért...).

2021. ápr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne röhögtess már, miért kéne bocsánatot kérnem? Mert te vagy a kivétel?
2021. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!