Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jött valami üzenet a Digitől,...

Jött valami üzenet a Digitől, Tisztelt Ugyfelunk! Tajekoztatjuk hogy fennallo dijtartozasa miatt szolgaltatasat 2021.04.28-an korlatozzuk. DIGI Kft 1272. Szó szerint így volt írva. Mi a fene ez?

Figyelt kérdés
Nem is vagyok Digis, semmi közöm hozzájuk.Adathalászat lehet ez, vagy mi a szösz?
2021. ápr. 20. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Téves címre / számra ment az üzenet
2021. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet adathalászat, mert nem volt ékezet benne, emiatt nem tűnik hivatalos levélnek. SMS-ben még ok, de e-mailben gyanús. Azért hívd fel a 1272-őt és kérdezz rá, mert ha a címeden volt egy előző tulaj le nem mondott szolgáltatása, most kell tisztázni, hogy nem te voltál, mert ha a behajtó kopogtat azt már nem fogja érdekelni.
2021. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A behajtó nem a szolgáltatás címén fog kopogni, hanem az adósnál. És de, érdekelni fogja, hogy ki lakik ott.

Ne beszélj már hülyeségeket.

2021. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

SMS-ben jött az üzenet, nem e-mailben.

És nem én vagyok az adós, nekem semmim sincs. Telenoros vagyok, és falu tv-nk van, ami a nagyszüleim nevén van. Nekem semmilyen szolgáltatásnál nem szerepel a nevem a Telenoron,és az OTP-n kívül.

2021. ápr. 20. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozol vele, probléma megoldva.
2021. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel ezelőtt nekem villanytartozásom volt...(?). Felhívtam az ELMŰT, hogy valaki a nevükben kontárkodik nálam. Megköszönték. Egyszer még kaptam ilyen üzenetet és azóta megszűnt.

Ezzel azt akarom mondani, hogy hívd fel a DIGIT és mondd el nekik, hogy valaki a nevükben kontárkodik.

NE VÁLASZOLJ a hívónak, hiszen nem vagy velük szerződéses viszonyban.

2021. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!