Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A bulímiásokhoz.Nektek mi a...

A bulímiásokhoz.Nektek mi a tapasztalatotok a hashajtóról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Két éve vagyok hashajtó függő. Előtte anorexiával küzdöttem ebből viszont nem az egészséges módon gyógyultak ki. Már sajnos nagyon rég volt az amikor normálisan,rendes kalória mennyiséget ettem és így megállapítani sem tudom,hogy mikor kéne abbahagynom. A szüleim próbálnak segíteni, a kérésemre többször is elvittek dietetikushoz de sajnos még mindig a saját fejem után megyek.Rengeteg szakemberhez jártam már, de még nem tudtam lerakni. Úgy érezem tartozom azzal a családomnak és magamnak,hogy végre lerakjam a gyógyszert. Esetleg van valakinek tapasztalata amit meg tud velem osztani?

2021. ápr. 21. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak akarattal, elhatározással tudod végig csinálni. A szakember csak elmondja, hogy mit kéne, de ha nem csinálod, nem segít. Vegyél erőt magadon és tedd amit kell. Nehéz lesz, nagyon nehéz, de megéri.
2021. ápr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elelén szérekedést okoz de én napi 2 majd 1 evőkanál lenmaggal orvosoltam. Mostmár van rendes székletem, nem kínos, nem kell ezt az undorító dolgot csináljam mert közben végig szenvedtem hogy nem mehetek el otthonról és nagyon fájt a hasam. És még fogyni se fogytam, víz volt az egész, cserébe görcsöltem az elektrolithiánytól :(.


Ha én le tudtam rakni neked is menni fog! Mondjuk én kb heti 2x hashajtóztam de mondjuk kezdetben vedd le az adagot meg a mennyiséget a félére, majd megint a felére és jöhet a lenmag. Egy idő után az se kell majd, ha valamit nem tettél tönkre teljesen, de a szervezet nagyfokú regenerációra képes. A rendes széklethez viszont kell elég kaja, 1500-2000 kcal, mert különben 'nincs is minek kijönni'

2021. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!