Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ez a TV2 kb. 2003...

Melyik ez a TV2 kb. 2003 május-június reklám?

Figyelt kérdés

Egy konkrét régi retró reklámot keresek. Ha valaki tudja melyik, megvan neki, vagy tudja elérhető s hol, akkor legyen szíves írjon. A TV2 adón volt, akkoriban amikor ilyen adójele volt (2) a zárójelben levő 2-es piros színű volt s a zárójelek olyan drap vagy bézs színűek voltak. Ezzel az adójellel 2002-2003 időben volt az adó. Ez a reklámot 2003 május hónap s 2003 június hónap e tájon láttam egyszer csütörtöki napon, napra pontosan, amikor az nap 19:45-kor a "Mr. Bean" című filmsorozat (filmvígjáték-sorozat) a "Jó éjszakát, Mr. Bean" című epizódja ment ezen az adón az után jött 20:15-kor a "Rövidzárlat 2" című film (filmvígjáték) s e kettő között a reklám szakaszban a "Mr. Bean" konkrétan annak része után a reklám szakaszban az első reklám volt az nap este akkor. Színekben egy sötét reklám volt úgy emlékszem, azt hiszem olyan fekete-sötét kék színekben. De nem tudom miről szólt a reklám. Valaki énekelt benne valami ilyet, jee jee, jee jee, jee jee, jee jee, s női hang volt benne, de úgy rémlik, az arcát nem láttuk ki énekelt.


Eldúdoltam, ahogy tudtam, emlékből a reklámban hallott jee-zést, ismertetés jeléül, az alábbi linken érhető el, ha valaki emlékszik rá, ha valakinek eszébe jut, ha valakinek beugrik konkrétan melyik volt ez a reklám, s meg van neki, vagy elérhető s tudja hol, akkor kérem szépen írjon: [link]



#reklám #TV2 #május #2003 #(2) adójel #retró-nosztalgia
2021. ápr. 22. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem lehet, hogy ez magának az adónak a "zümmögő" reklámja?

Én ezt találtam, de bevallom, nem néztem mind végig:

https://www.youtube.com/watch?v=o-KVGwOUZgI

2021. ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, az nem ilyen volt, el is volt dúdolva, abba milyen jee-zés volt.
2021. ápr. 22. 16:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Pontosan olyan dallam volt, ahogy dúdoltam, a jee-zésel, s így ismétlődött párszor ez a jee jee, akkor majd nézegetem így ezekben az online retró reklámokban, azt hátha valahol rátalálok, köszi a tancsit,
2021. ápr. 22. 20:52
 4/5 A kérdező kommentje:

Megvan a reklám, kedves anon, köszönöm az ajánlatot, ebben a videóban pont a magának az adónak a zümmögő reklámja után van benne, egy Nestlé Fintness reklám volt, 2:32-től 3:03-ig, ez az, megismertem a dallamról, ezt próbáltam jee-zéssel eldúdolni.


https://www.youtube.com/watch?v=z2rZcZvXjNQ

2021. ápr. 24. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár lepontoztak, anélkül, hogy ők javasoltak volna valamit, örülök, hogy neked segíteni tudtam, kérdező. :)
2021. ápr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!