Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha valaki...

Miért van az, hogyha valaki megkínoz egy állatot, max. 1 évet kap, aki meg kirabol egy boltot rögtön 3+év??

Figyelt kérdés

Ez nagyon idegesít. Valaki megkeseríti tegyük fel egy kutya vagy barmilyen más állat életét, kínozza ehezteti stb. akkor max egy évet kap de attól csak kevesebbet. Ha meg valaki egy boltból ellop 70.000Ft-ot és senkinek nem esik baja miért kap 3x több büntetést annál, aki megkeserítette egy ártatlan lény életét?


Szerintem ez nagyon szomoru és ennek nem így kéne lennie..



2021. ápr. 22. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Szomorú, hogy ilyen buta emberek vannak, mint te. Aki egy rablót többre tart, mint egy normális embert.
2021. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hmm... Nem tartom többre a rablót, ezt nem mondtam. És most te mondtad az állatkínzóra hogy normális? Hat bocsi de akkor ezek szerint nem én vagyok a buta
2021. ápr. 22. 18:44
 3/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Ha meg valaki egy boltból ellop 70.000Ft-ot és senkinek nem esik baja miért kap 3x több büntetést annál, aki megkeserítette egy ártatlan lény életét?"


SENKI nem kapott még CSAK ÉS KIZÁRÓLAG azért 3 évet, mert ellopott egy boltból 70 ezerért valamit. Ezért legfeljebb felfüggesztettet kap. Szóval mit is követett el az illető a lopáson kívül?

2021. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bolti lopásért csak pénzbírságot kap. A rablás az más. Az hogy az összeg kicsi, az csak pech. Ha tíz milla lenne ott, akkor azt sem hagyná ott.
2021. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Mit értessz állatkínzásnak? Láncon tartják? Akkor a te nagyapád is böriben lenne.
2021. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
91%
Nem tudom, miért van így. De még azt a kis büntetést sem osztogatják a legfelháborítóbb esetekben sem. Sok küzdenek ez ellen, talán egyszer lesz változás.
2021. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves #5.

Nagyapám születésem előtt elhunyt, nem ismertem, de ez most nem lényeges.


Az allatkinzas mikor fizikailag és szellemileg is bántják az állatot, nincsenek meg az alapszükségletei (megfelelő mozgási tér, élelem, egészségügyi ellátás hiánya).

Ezt a kérdést azért tettem fel, mert M.O.-n röhejesen sok állatkínzó van, és a nagyrészt megússza egy ejnyebejnyével és 20.000 Ft-tal...

2021. ápr. 25. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!