Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vadászokon miért van kalap?...

A vadászokon miért van kalap? Van valami érdemi funkciója is, vagy csak amolyan "kötelező" tartozéka a ruhának? Illetve van egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Semmi értelme,csakúgy mint a vadászatnak.
2021. ápr. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Miert visel bárki bármiféle fejfedőt? Van valami erdemi...
2021. ápr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Első! Aha! A romániai medvetámadások is azt példázzák, hogy semmi értelme a vadászatnak.


Kérdező: A vadászok ruházata több évszázad alatt alakult ki. Hogy egyenruhaszerű? Igen, hiszen ez elsősorban egy mesterség, persze akik hobbiként művelik, azok is követik a szokásokat.

A kalap meg funkciójában semmiben nem tér el más kalapoktól.

2021. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
3. Tudod ki a vadász? Azok az afrikai népek akik napokig futnak az antilop után,hogy kifárasszák őket és így ejtsék el.Nekik szükségük van a kajára,nem hobbiból öldösnek állatokat.Vagy aki egy szál késsel medvét öl arra azt mondom vadász.De az aki 2 kilométerről lövi le kényelmesen az állatot annak köze nincs a vadászathoz.
2021. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba emberek ostobaságokat írnak. A vadászat szabályozott keretek között zajlik, a vadgazdálkodás része. Nem pufogtathat senki csak kedvtelésből. A hobbi vadász sem. Meg van határozva, hogy mit, mennyit, mikor, milyen módon. Szükség van rá.
2021. ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
5.Igen? Én még olyat nem láttam,hogy a vadász sírva fakadt mert annyira nem akarta bántani az állatot,mert neki ez szükség.
2021. ápr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, a vadászellenes kollégának pedig teljesen igaza van. Sokkal jobb késsel szétszabdalni nomád módon az élő vadat, mint kíméletesen egy max 2 lövéssel kevés szenvedéssel szabályozni az állományt.
2021. ápr. 23. 11:08
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező,te sem látod a fától az erdőt,elmehetsz vadásznak.
2021. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egyszerűen az eső ellen, bár talán más is potyog néha a fák között, nem tudom.
2021. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az időjárás behatásaitól, ill. a fákról lehulló apróbb dolgoktól, rovaroktól véd valamennyit fizikálisan. Bizonyos szintig álcázó képessége is van.
2021. ápr. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!