Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha el szeretnék Magyarországon...

Lucaaa_vagyok kérdése:

Ha el szeretnék Magyarországon belül küldeni valakinek egy csomagot pl: ruhát akkor melyik a legjobb és leggyorsabb módszer?

Figyelt kérdés
Szeretnék ruhákat árúlni viszont nem tudom hogy hogyan és hogy melyik a legjobb módszer a csomagküldésre! És még annyi lenne a kérdésem hogy itthon honnan tudom meg hogy mennyibe fog kerülni a szállítás ha már tudom a kg ját!
2021. ápr. 23. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van interneted? Google ismerősen cseng?

"csomagküldés árak" és láss csodát, ott lesz előtted minden információ, sokkal részletesebben mint ahogy azt mi itt össze tudnánk lapátolni.

2021. ápr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van a közeledben foxpost automata akkor az elég jó megoldás lehet. Tök egyszerá kitölteni a neten a küldéshez szükséeg űrlapot és csak be kell tenni az automatába, aztán megy a maga útják akár másik automatába, akár címre.


A másik lehetőség a posta címiratkitöltője.

Kitöltöd, kapsz egy kódot, a csomaggal, csomagokkal elmész a postára és kinyomtatják neked a címiratot és aztán elküldik. Kérheted akár úgy is, hogy a címzett fizesse a szállítást, úgyhogy feladáskor semmit nem kell fizetned.

ide katt: [link]

2021. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!