Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan ünnepelnéd a 18....

Hogyan ünnepelnéd a 18. szülinapodat, ha nem vagy kifejezetten bulizós? Egyszerű lány vagyok, a szolidabb fajtából. :D

Figyelt kérdés

Télen leszek 18 ezért az otthoni kerti sütés-főzés kizárva.Plusz vidéken lakom,a legtöbb barátom városban akik,egy kicsit messze,és nem lenne pofám lecsődíteni őket ide,ahol nem sok mindent lehet csinálni.

Szerintetek mi lenne ha egyszerűen beülnénk egy kávézóba vagy cukrászdába?Épp pár napja láttam hogy a belvárosban most nyílt egy nagyon aranyos cukrászda.A házibuli és társai nem az én műfajom,annak ellenére,hogy a legtöbb barátom azt részesíti előnyben:)Nem igazán tudom,ilyenkor mi a szokás,én hívjak meg mindenkit egy sütire vagy mindenki fizeti magának?

Ti mit tanácsolnátok?


2010. aug. 22. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj meghívót azoknak, akiket meg akarsz hívni egy cukrászdába, és jelezd azon, hogy mire hívod meg őket. Egy sütemény, + egy üdítő. Ebből tudni fogják feltehetően, hogy amit azon felül fogyasztanak, az az ő zsebükre megy.
2010. aug. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én idén nyár elején ünnepeltem a 18. születésnapomat, és elmentem vacsorázni a szüleimmel meg a barátommal, utána a barátommal voltam... Tökéletes volt.


Jó ötlet amúgy szerintem a cukrászda, habár én magamnak ezt sose választottam volna sznapra :)

2010. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi,ez jó ötlet!:)

Azért tettem fel a kérdést,mert volt olyan a baráti körömben,aki egész termet bérelt ki,volt ott kaja,pia,minden korlátlan mennyiségben.Én ezt nem engedhetem meg magamnak és nem is igazán vágyom rá,ez nem én vagyok.:)

2010. aug. 22. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Akár étterembe is elmehettek vagy egy pizzériába.
2010. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bunkóság azt csinálni hogy meghavsz a szülinapodra embereket és ő nekik kell fizetni.Én majd bulit szeretnék 18.szülinapomra(nem olyan durvát),de az még messze van.
2010. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!